3 tvirčiausių porų deriniai: ar esate tarp jų?

Jei turite antrąją pusę, tikėtina, trokštate su tuo žmogumi būti laimingi visą gyvenimą. Astrologai sutartinai tvirtina, kad asmeninei laimei ir sėkmei įtakos turi ir Zodiako ženklų suderinamumas. 

18

pomada.cc skelbia 3 poras, kurios liks tvirtomis net ir siaučiant jausmų uraganams. Ar esate tarp jų?

Avinas ir Dvyniai

Tai Oro ir Ugnies ženklų atstovai, kurie vienas kitam reikalingi kiekvieną akimirką. Juos sieja ne tik labai stiprus fizinis ryšys, bet ir intelektualinis. Šiuos partnerius jungia įgimtas optimizmas, meilė gyvenimui ir teikiami malonumai. Jie mėgaujasi kiekviena diena, džiaugiasi vienas kitu ir nuolatiniais atradimais. 

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasitikrink ar tai tu: 3 moterų zodiako ženklai su kuriais vyrams itin sunku

Šaulys ir Liūtas

Karšti, liepsnojantys ir degantys. Būtent tokie yra dviejų Ugnies ženklų santykiai. Tai žmonės su stipriais charakteriais, tačiau itin tolerantiši vienas kitam. Jie gali varžytis su kitais, tačiau dėl meilės vienas kitam jie pasiruošę praeiti ugnį ir vandenį. Nuolatinė aistra ir meilė vienas kitam juos veda per gyvenimą pakiliai ir oriai.

Svastyklės ir Avinas

Šie du žmonės turi bendravimo talentą. Jie dega ne aistra vienas kitam, o noru būti tikra komanda. Būtent tai jie sugeba daryti geriausiai: būti pavyzdine komanda, kurios neįmanoma išskirti. Jie leidžia laiką aktyviai, jiems patinka keliauti. Svarstykles valdanti Venera negaili šiam ženklui romantiškumo ir seksualumo. Rezultatas: nuolatinė meilė, romantikos pliūpsniai, žibančios poros akys. 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų