Rašyti komentarą...
Kažkada dukra pradėjo naudoti kontraceptikus,atseit medikai paskyrė.Kai ji man pasakė,uždraudžia jei naudoti.Pasakiau:kam tau,juk sexo tau nereikia?Dabar mama ir uź tai du vaikučiai ir viskas gerai.
Niekada nevartojau jokiu kontraceptiku. Pasakiau vyrui, prasau saugotis,ir gerbt mane. Ir nesuprantu tu moteru kurios del b.. aukoja save
Mažiau p***tis reikia, kam kištis tuos brudus į burną?
Deja, bet didelė dalis merginų gauna micro insultą nuo kontraceptikų. Po jų negalimos vartoti jokios kontrac. priemonės kurios turėtų savyje hormonų. As toje pacioje valtyje, 1sav po pradėjimo gavau insulta. Jausmelis tragiškas.
Tokias nesąmones rašot visai ne i temą.Nebūtų vyrai
@Mari Deja bet samone 1is tūkstančio merginų gauna mini insulta sukelta kontraceptiniu tableciu. As deja ir viena is ju, buvau 25keriu. Po to jokių kitų priemonių su hormonais naudoti nebeleidziama
Tuoj vis daugiau insultu sukels jusu sirupu dozes ant kuriu isdure kaip obuolius.
Nuo vakcinu tirsteja kraujas
gerai kad ne nuo guminio vibratorio nesukėlė insulto!!
Mažiau ryt reik tuos kontraceptikus,nes jie nieko gero neduoda.Nes jie sukelia šalutini poveiki.Gali būti venų trombozė,insultas.Viena gražią dieną tu pakratai kojas bet moterims nematai.
@Vitalija Pora klausimų jūsų nuomonei pasvarstyti. 1. Yra nukrypimų kuriuos galima parvarkyti tik su hormonais ,kurių kaip žinom yra kontraceptikuose. Ir jų reikia naudoti ne dėl apsisaugojimo, o iš medicininės pusės.
2. Tie kurie naudoja dėl apsisaugojimo - jūsų nuomone neužtenka kaimiečių Lietuvoj kurie gimto kaip triušiai ir dauginasi kur reikia kur nereikia?
@V Atmink viena,kol bus betvarkė su kontraceptikais,tol nieko gero nebus.Biznis yra biznis.
@V Norėtum pasakyt,kad sureguliuoja mėnesines,taip,bet yra bet.
Į viršų