• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skaudus įvykis Teleganoje – šokdamas giminaičio vestuvėse mirė 19-metis. Manoma, kad vaikinui galėjo staiga sustoti širdis. Dabar jo šeima įspėja visus.

Skaudus įvykis Teleganoje – šokdamas giminaičio vestuvėse mirė 19-metis. Manoma, kad vaikinui galėjo staiga sustoti širdis. Dabar jo šeima įspėja visus.

REKLAMA

Susirinkę švęsti vestuvių svečiai net ir negalėjo pagalvoti, kuo baigsis šventės vakaras. Teigiama, kad incidentas, kurio metu užgeso jaunuolio gyvybė, įvyko Pardi kaime, Nirmalo rajone, maždaug už 200 km nuo Haidarabado.

Jaunuolis, vardu Mutyamas, lankėsi savo giminaičio vestuvėse, kur tikėjosi šauniai praleisti laiką. Šeimos teigimu, vaikinas buvo šventiškai nusiteikęs. Akimirką, kai įvyko nelaimė, Mutyamas šoko svečių akivaizdoje pagal populiarią dainą.

 Tačiau šokdamas jis staiga nukrito be sąmonės. Svečiai jį nedelsiant nuvežė į Bhainsos rajono ligoninę, kur atvykę gydytojai konstatavo jaunuolio mirtį, rašoma indiatimes.com.

REKLAMA
REKLAMA

Gydytojai teigė, kad 19-metį galėjo ištikti infarktas. Kiek anksčiau, policijos pareigūnai buvo pranešę ir apie dar vieną panašią jaunuolio mirtį – 24-erių vaikiną infarktas ištiko sporto salėje.

REKLAMA

Infarkto simptomai

Infarkto simptomai gali būti įvairūs ir kiekvienam pasireiškia skirtingai. Kai kurie žmonės jaučia itin silpnus, lengvus simptomus, kiti – sunkius. Kai kurie būna ir visai nejaučia jokių simptomų. 

Dažniausi infarkto simptomai: 

– krūtinės skausmas, kuris gali priminti spaudimą, tempimą, maudimą; 

– skausmas ar diskomfortas, plintantis į petį, nugarą, kaklą, žandikaulį, dantis, kartais ir į viršutinę pilvo dalį; 

REKLAMA
REKLAMA

– šaltas prakaitas; 

– nuovargis; 

– rėmuo arba virškinimo sutrikimai; 

– galvos svaigimas, galintis pasireikšti staiga; 

– pykinimas; 

– dusulys. 

Moterims gali pasireikšti netipiniai simptomai, pavyzdžiui, trumpalaikis ar aštrus skausmas kaklo, rankos ar nugaros srityje. Kartais pirmasis infarkto požymis yra staigus širdies sustojimas. 

Kai kuriais atvejais infarktas ištinka visiškai staiga. Tačiau daugeliui žmonių įspėjamieji ankstyvieji požymiai ir simptomai pasireiškia likus kelioms valandoms, dienoms ar net savaitėms iki infarkto. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Krūtinės skausmas ar spaudimas (krūtinės angina), kuris nuolat kartojasi ir nepraeina net pailsėjus, gali būti ankstyvas įspėjamasis infarkto požymis. Krūtinės angina atsiranda dėl laikinai sumažėjusio kraujo tekėjimo į širdį. 

Kad išvengtumėte mirties, infarktą reikia skubiai gydyti. Jei manote, kad jus ar jūsų artimąjį ištiko infarktas, nedelsdami kvieskite greitąją medicinos pagalbą, nes kiekviena minutė yra aukso vertės. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų