18-metės gyvybę COVID-19 pasiglemžė vos per savaitę: tėvai įspėja kitus

Paauglė mergaitė, neturėjusi jokių sveikatos problemų, nuo koronaviruso mirė praėjus vos kelioms dienoms nuo tada, kai pradėjo skųstis galvos skausmais.

Sarah Simental mirė praėjus vos savaitei nuo tada, kai jai buvo diagnozuotas mirtinas virusas – dar šį mėnesį jai suėjo 18 metų. Moksleivė iš Čikagos, JAV, buvo visiškai sveika, bet virusas ją suėdė iš vidaus – kraujas išsiliejo į smegenis ir nustojo veikti inkstai, pasakoja jos tėvai Deborah ir Donaldas.

Kelios dienos iki Kalėdų Sarah pradėjo skųstis nesunkiais peršalimo simptomais, tačiau jos būklė greit pablogėjo ir mama gruodžio 19 dieną ją nuvežė pasidaryti koronaviruso testo – jis buvo teigiamas.

Per kitas tris dienas merginos būklė ir toliau blogėjo – ji pradėjo vemti, kūną krėtė šaltis ir skaudėjo raumenis. Gruodžio 23 dieną ji buvo išvežta į ligoninę. Iš ten ji buvo skubiai sraigtasparniu perkelta į kitą ligoninę, kur antrąją Kalėdų dieną mirė.

Deborah pasakojo: „Jai sustojo širdis, kraujas išsiliejo į smegenis, pablogėjo inkstų veikla – liga ją suėdė. Nei viena mama niekada neturėtų matyti, kaip tai nutinka jos vaikui. Nei viena. Žinau, kad ji kovojo, nes vieną paskutinių kartų, kai ji dar galėjo kalbėtis telefonu, ją ruošėsi perkelti iš intensyvios terapijos skyriaus į paprastą, ir ji sakė: „Mama, man viskas bus gerai.“ Tai buvo paskutinis mūsų pokalbis.“

Medikai vėliau patvirtino, kad ji mirė nuo ūmaus hipoksinio kvėpavimo nepakankamumo dėl koronavirusinės infekcijos, o būklę dar apsunkino netrauminė smegenų hemoragija, rašoma mirror.co.uk.

Sarah‘os brolis Matthew (20) virusu buvo užsikrėtęs rugpjūčio mėnesį, bet greitai pasveiko. Deborah ir Donaldas sako, kad jų dukra pandemijos metu daugiausiai būdavo namie su šeimos šuniu Bailey. Jie nežino, kur ji galėjo užsikrėsti koronavirusu.

„Sarah yra pavyzdys, kad tai gali nutikti net jauniausiems ir sveikiausiems žmonėms“, – sako Deborah.

Donaldas priduria: „Prašau, į koronavirusą žiūrėkite rimtai.“


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2021-01-04 16:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur ta stabili padėtis, kad mažiau testų buvo atlikta ką jūs bludijate?
Atsakyti
-8

S
SAVA
2021-01-05 09:33:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar negana bauginti žmones? Žiūrėkime, kad Lietuvoje dedasi? O čia , bala žino kur...kažkas mirė.Jei iš viso tiesa? Nebeturi žurnalistai ką rašyti..
Atsakyti
-29

Z
Zosei
2021-01-04 23:54:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu tai nuo durnumo tikrai.
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų