13-metė negalėjo sulaikyti ašarų: mokykloje nubaudė dėl kelnių

Moksleivė tvirtina, kad ji buvo izoliuota, nes jos atviros kulkšnys galėjo „blaškyti kitų mokinių ir mokytojų dėmesį“.

Olivia Harrison sakė, kad pirmadienį mokyklos darbuotoja jai liepė persirengti kitomis kelnėmis bei apsiauti kojines – visa tai pasirinkti iš pamestų daiktų sandėlio, rašo dailystar.co.uk.

13-metė pasakojo: „Darbuotoja sakė, kad turiu pasikeisti kelnes ir kojines, nes matosi mano kulkšnys, ir ji sakė, kad tai blaško kitų mokinių ir mokytojų dėmesį. Aš jos paklausiau: „Ar norite pasakyti, kad jos jums kaitina kraują?“, o ji man atsakė: „Na, aš taip nesakyčiau“. Ji teigė, kad mano kelnės taip pat per daug pabrėžia mano figūrą“.

Liepė rengtis svetimomis kelnėmis

9-os klasės mokinė, lankanti John Smeaton akademiją Lidse, pasipriešino liepimui rengtis svetimomis kelnėmis ir buvo išsiųsta į izoliaciją. Kai ji pasipriešino tokiai bausmei, ją dviem dienoms ją pašalino iš mokyklos ir išsiuntė namo.

Jai buvo pasakyta, kad po to, kai grįš ketvirtadienį, reikės dar tris dienas pabūti izoliacijoje. Mama Karen Harrison sakė, kad nuo tada, kai mokyklą perėmė „The Gorse Academies Trust“, keli mokiniai pažeidė nustatytos aprangos taisykles.

Ji sakė: „Olivijos kelnės pirktos „Debenhams“ parduotuvėje, jos tikrai nekelia jokių problemų. Tačiau dabar vėl turiu pirkti jai kelnes. Jie turėtų labiau domėtis švietimu, o ne tuo, ką dėvi mokiniai“.

Karen tvirtina, kad ji kelis kartus bandė susisiekti su mokykla, tačiau nesulaukė atsakymo.

„The Grove Academies Trust“ atstovas spaudai sakė: „Mes laikomės aukščiausių standartų visose mokyklos gyvenimo srityse, nesvarbu, ar tai vyksta klasėje, ar tai elgesio ir uniformos klausimas. Mes dėl to neatsiprašome ir džiaugiamės, kad dauguma mokinių laikosi šių standartų. Tačiau ten, kur mokiniai nesilaiko standartų, mes turime aiškią politiką. Mes nekomentuojame atskirų atvejų, tačiau galime pasakyti, kad šiuo klausimu negavome tėvų skundo“.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojai
2021-09-20 09:46:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai puiku. Gal mokyklos pradės kontroliuoti , kaip mokiniai laikosi padorumo ir elgesio taisyklių. Visi juk mato, kaip paauglės vaikšto susikarpiusios savo kelnes , kuriose daugybė skylių. Kodėl tėvai nemato ir leidžia savo vaikams taip nepadoriai elgtis per savo aprangos rūbus ? Pritariame mokyklos reikalavimams .
Atsakyti
0

M
Mari
2021-09-17 15:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškur tuos straipsnius traukia,tai apie plaukus dažytus,kelnes ,šAnglijos?
Atsakyti
0

M
Mama
2021-09-19 23:19:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano mergaite,buvo lygiai taip nubausta del sijono.Puse mokyklos su tokiais pat sijonais,kai dukra pasake kodel kiti su tokiais o man negalima..buvo pasakyta dabar kalba ne apie kitus o paie tave. Ir buvo issiusta sedeti izoliuotis be kita ko namo parejo su kelnemis kazkieno.Taip jau yra.Mano vaikas per pirma savaite kasdien sedejo izoliacijoj. Is esmes del smulmenu bet is kitos puses paziurejus, ismoko laikytis taisykliu,drausmes. Ir suprasti aplinka ir kur randasi. Is dalies pritariu tokiai mokyklos politikai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų