Ypatingas savaitės horoskopas: 1 Zodiako ženklui – netikėta sėkmės lavina

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Sužinokite, perskaitę prognozę jūsų Zodiako ženklui.

AVINAS. Šiais metais pasiekti laimėjimai ir pergalės leis pakilti karjeros laipteliais, parodyti save iš geriausios pusės, įgyti pagarbą valdžios institucijų akyse. Jei jus atleido iš darbo, nesijaudinkite. Tai ne pabaiga, bet naujos ir šviesios ateities pradžia. Prieš jus veriasi naujos perspektyvos ir galimybės, kurios padės maksimaliai išnaudoti kūrybinį potencialą ir jį pritaikyti.

JAUTIS. Net jei negalėsite išspręsti piniginių problemų iki galo, bent jau tikrai žinosite, kokia kryptimi eiti, kad pavyktų. Jūsų ryžtingumas padidins jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo sugebėjimais, taigi tapsite labiau organizuoti. Optimizmas – jūsų sąjungininkas. Jei užduotis atrodo bauginanti, neatsisakykite pačios idėjos – paieškokite naujų variantų ir būdų ją išspręsti. Pažvelkite į problemą iš šono, pasistenkite šiek tiek paveikti įvykius.

DVYNIAI. Laukiami pokyčiai darbo sferoje neturės jokio neigiamo poveikio jūsų asmeniui. Būsite maloniai nustebinti vadovybės sprendimu atlyginti jums už atliktą darbą arba perkelti jus į naują vietą. Dėl nežinios gali atsirasti nuovargis, tad geriau sutelkite jėgas ir parodykite savo profesionalumą. Disciplina, organizuotumas ir kruopštumas bus pavyzdys kolegoms. Nebijokite prašyti patarimo, pagalbos, imtis iniciatyvos ir ginti savo požiūrį.

VĖŽYS. Užbaikite darbus ir išanalizuokite laimėjimus. Venera paveiks asmeninį gyvenimą, ypač emocinę sritį. Būsite šiek tiek išsiblaškę, užsisvajoję, dėl to gali padidėti nepataisomų klaidų dirbant su dokumentais rizika. Kai kuriuos užvaldys romantinis įkvėpimas, atsiras naujų draugų ir meilių. Pabandykite aiškiai atskirti savo asmenines ir profesines gyvenimo sritis, nes meilė yra meilė, o darbas – darbas. Tuomet galėsite įsimylėti neprakenkdami darbui ir karjerai.

LIŪTAS. Dėl Neptūno būsite emociškai nestabilūs, jūsų entuziazmas nuslops. Tai gali neigiamai paveikti nesenus santykius su draugais, kolegomis, mylimuoju. Stenkitės atsižvelgti į savo artimųjų interesus, veikite taip, kad neužgautumėte jų jausmų ar sielos. Nusistatykite tik tuos tikslus, kurie yra tikri ir įmanomi. Atminkite, kad pernelyg didelis ir nepagrįstas pavydas jau yra jūsų nepakankamo pasitikėjimo savimi ar nepasitikėjimo artimaisiais simptomas.

REKLAMA

MERGELĖ. Merkurijus padės išspręsti visas šeimos problemas, pagerinti santykius su giminaičiais ir artimaisiais. Lengviau kontroliuosite savo jausmus, emocijas ir išmoksite nukreipti juos teisinga kryptimi. Užuot aiškinęsi santykius ir konkuravę su partneriu, būkite linksmi, lankstūs ir švelnūs. Romantika bus pagrindinis svertas siekiant harmonijos šeimoje. Aistros ir meilės troškimas bus jūsų asmeninio gyvenimo variklis. Būsite išradingi ir kūrybiški.

SVARSTYKLĖS. Dėl Marso tapsite drąsesni ir ryžtingesni. Neleiskite niekam perkirsti kelio ar atimti tai, kas jums priklauso. Tikėtina, kad būsite paskatinti už aukštą profesionalumą, kruopštumą ir nuoširdų susidomėjimą bendrovės likimu. Ši aplinkybė papildys jūsų energiją ir įkvėpimą, atsiras daugiau entuziazmo. Pasiekę pageidaujamų aukštumų, rasite dvasinę harmoniją. Kai sielai gera, tuomet ir jums viskas gerai.

SKORPIONAS. Piniginiai reikalai reikalauja pokyčių. Atsikratę skolų, atversite naujas asmeninio augimo ir kūrybiškumo plėtros galimybes ir perspektyvas. Tapkite rimtesni ir aktyvesni. Jūsų idėjos ir planai bus palankūs darbui vienumoje. Toks darbas padės viską atidžiai apmąstyti, pasverti ir padaryti būtinas išvadas. Svarbu, kad vertintumėte veiksmų laisvę – juk esate vieninteliai savo gyvenimo ir likimo šeimininkai.

ŠAULYS. Dėl veiklos gausos rizikuojate pamiršti savo šeimą, giminių poreikius. Pabandykite organizuoti savo gyvenimą taip, kad liktų laiko šeimai, bendravimui ir pramogoms bei kilniems darbams. Aukso vidurio taisyklė leis jums pasiekti maksimalių rezultatų įvairiose srityse.

OŽIARAGIS. Galimas pelnas, kurio nesitikėjote. Daugelis problemų išsispręs savaime. Toliau judėdami pasirinkta kryptimi, dar labiau pasitikėsite savimi ir sėkminga visų reikalų baigtimi. Namuose vyraus romantinės nuotaikos, pagaliau prisiminsite savo antrąją pusę. Pasistenkite maloniai nustebinti, pamaloninti. Tačiau asmeniškai svarbius klausimus gvildenkite nesikonsultuodami su partneriu: svarbūs sprendimai priimami kartu, o smulkūs – atskirai.

REKLAMA

VANDENIS. Sparčiai atliksite daugelį darbų. Nors Uranas nepašalins sunkumų, lengvai įveiksite bet kokias kliūtis savo kelyje. Tapsite tolerantiškesni ir draugiškesni, todėl sustiprės jūsų pozicija komandoje ir šeimoje. Supratę, kad kovoti už laimę beprasmiška, pasirinksite kitą taktiką ir ieškosite bendražygių. Mokėjimu bendrauti ir gebėjimu įtikinti užsitarnausite aplinkinių pagarbą, jūsų nuomonė bus vertinama, savigarba sustiprės.

ŽUVYS. Veiksite pagrįsčiau, mažiau reaguosite į aplinkinius. Mažiau valdomi emocijų ir jausmų, galėsite kontroliuoti gyvenimą, vadovaudamiesi tik sveiku protu. Laukia sėkmė karjeros ir verslo klausimuose. Pagaliau surasite būdų savirealizacijai ir sėkmei finansuose, profesijoje. Jei pasinaudosite Jupiterio teikiamomis galimybėmis, pasieksite daugiau nei per pastaruosius kelis mėnesius. Negailėkite jėgų, imkitės iniciatyvos, ginkite savo poziciją: sėkmė jau laukia už kampo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų