Kai kurie Zodiako ženklai – ties permainų slenksčiu: štai, kaip elgtis pataria astrologai

Kai kuriiems Zodiako ženklams šeštadienis bus dvilypė diena. Atrodys, kad viskas klostosi gerai, tačiau jausite keistą nerimą. Astrologai ragina nurimti ir pasistengti neišgyventi dėl įvairių dalykų – optimistinis mąstymas bus naudingas. Taip pat šią dieną gali padėti ir atviras pokalbis. Tiesa, kai kurie Zodiako ženklai – ties permainų slenksčiu.

Avinas

Be aiškios priežasties galite greitai pavargti. Imkitės tik neatidėliotinų reikalų, būkite atidesni: gresia klaidos dėl nesusikaupimo arba patiklumo. Raskite laiko pailsėti vidury darbo dienos.

Tauras

Su blogiu vieni nepakovosite, jums reikia sąjungininkų, pagalbininkų. Beje, šios dienos sėkmė priklausys ir nuo mokėjimo išgirsti, kas garsiai nepasakyta, perskaityti, kas neparašyta, taip pat įvertinti varžovus.

Dvyniai

Pasistenkite susikurti ramesnę aplinką: negeras laikas rizikingiems veiksmams, atsakingoms dalykinėms kelionėms ir susitikimams. Nepriimkite jokių finansinių sprendimų.

Vėžys

Nors pakaks netenkinančių ir erzinančių dalykų, sugebėsite nuo jų atsiriboti. Būtų gerai, kad nepristigtų blaivumo vertinant savo galimybes ir perspektyvas. Venkite konkrečių įsipareigojimų.

Liūtas

Susitelkite, kad išspręstumėte bent vieną rimtą problemą darbe. Tiesa, siekite tai daryti taikiai. Iš esmės nieku nauju neužsiimkite, nors tiktų rengti pagrindus būsimiems žygiams.

Mergelė

Esate ties permainų slenksčiu, ir šios dienos mintys, susitikimai, pokalbiai turės įtakos jūsų ateičiai. Ieškokite bendraminčių (geriau tarp žmonių iš jūsų praeities): jų parama taps lemtinga.

Svarstyklės

Taikus pasyvumas yra pati geriausia taktika. Neturėtumėte pamiršti, kad šiandien nesate stiprūs, o kritiškai (nedraugiškai) nusiteikusių asmenų gretos šiuo metu stiprios. Siekite, kad jūs supantys žmonės jums linkėtų tik gero.

Skorpionas

Sėkmingas metas, kai pavyksta greitai ir efektingai išspręsti susikaupusius klausimus, įveikti problemas. Tačiau nepriimkite jokių konkrečių sprendimų dėl piniginių ir turto reikalų: šiuo metu jums gali stigti informacijos ir garantijų.

REKLAMA

Šaulys

Paaiškinkite savo partneriams, kokia jūsų nuomonė apie pinigus, išlaidas ir ištikimybę: atviras pokalbis padės išvengti galimų nemalonių staigmenų kitą savaitę.

Ožiaragis

Šiandien optimistinis mąstymas jums itin bus naudingas. Tinka priimti ilgalaikius finansinius ir karjeros sprendimus. Pasistenkite ką nors malonaus pasakyti artimiesiems, mylimam žmogui, draugui.

Vandenis

Neskubėkite, nurimkite, dėl nieko neišgyvenkite. Tai – laukimo metas, kai kaupiamos jėgos, patirtis. Savaitgalį būsite darbingesni.

Žuvys

Dvilypė diena: lyg ir viskas gerai, tačiau jausite, kad kažkas ne taip. Artimiausiu metu iš tiesų tikėtinos problemos darbe ar sveikatos pablogėjimas. Kad to neįvyktų, įsiklauskite į savo vidinį balsą ir imkitės priemonių.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų