Rimtas astrologų perspėjimas Zodiako ženklams: laukia tikras emocinis išbandymas, netikėtų pavojų diena

Astrologai perspėja, kad kai kurių laukia Zodiako ženklų – emocinis išbandymas, netikėtų pavojų diena. Liūdnai nuotaikai ir niūrioms mintims pasiduoti nevertėtų, o jei planuojate su kažkuo nutraukti santykius – puikia proga tai padaryti. Patariama nesiimti sudėtingų užduočių ar veltis į konfliktus. 

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Būkite santūrūs ir saikingi. Mažiau norėkite. Atidžiai atlikite kasdienes užduotis: dėl šios dienos klaidų galite patirti nuostolių ar net prarasti darbo vietą.

Tauras

Jokių skubotų išvadų bei žaibiškų veiksmų: galite viską sugadinti, pakenkti savo profesinei reputacijai. Tiesa, pakenksite sau ir tuomet, jei nesuskubsite pažadėtu laiku atlikti užduoties, įsipareigojimų.

Dvyniai

Sudėtinga diena. Verta stabtelėti, imkitės tik kasdienių, įprastų reikalų. Negeras laikas naujovėms: problemų kils net tada, jei viską apgalvojote, apskaičiavote.

Vėžys

Neskubinkite reikalų, į viską reaguokite ramiai. Nežaiskite su likimu, nepasitikėkite sėkme paskutinę akimirką. Stebėkite, kaip klostosi santykiai su vaikais.

Liūtas

Aplinkiniai, ko gero, dažniau nei paprastai pastebės jūsų trūkumus, klaidas. Tačiau labai nepykite: sulauksite ir netikėtos pagalbos, užuojautos.

Mergelė

Jūs kupini vilčių bei geriausių ketinimų, tačiau kantrybė greitai išseks ir antroji pusė ar mylimas asmuo, artimieji, mama gali tapti jūsų įtampos, susikaupusių pretenzijų darbe auka.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais ar net tam tikra prievarta, kai tenka keisti planus. Nesikarščiuokite, nespręskite nesusipratimų piktuoju. Tikėtinas nusivylimas mylimu žmogumi ar senu bičiuliu.

Skorpionas

Jūsų galimybės gali būti apribotos. Tai blogas laikas plėsti savo įtaką, naudotis ryšiais su įtakingais asmenimis tvarkant tarnybinius reikalus. Būkite atidesni savo vaikams.

Šaulys

Negeras laikas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus, kovą. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo diena. Mažiau planuokite: pagalba ateis iš ten, iš kur nesitikėsite.

Ožiaragis

Mažiau planuokite, tuomet neteks nervintis, kai būsite priversti keisti planus. Stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Jei esate seniai nusprendę su kuo nors nutraukti santykius, šiandien tiktų atsisveikinti gražiuoju.

Vandenis

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, nesivelkite į ginčus, nepatikėkite svetimiems savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų.

Žuvys

Jausitės pakylėti, tačiau rizikuoti nepatartina. Nesiveržkite nieko naujo imtis, venkite ko nors reikalauti iš vadovybės ar aukštų asmenų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų