Šį kūdikį vadina stebuklu: 14-os sūnų mama pagaliau pagimdė dukrelę

Po per 30 metų porai gimusių 14 berniukų, jie pagaliau susilaukė mergaitės. Kateri ir Džėjus Švantai praėjusį ketvirtadienį Mičigane, JAV, pagaliau susilaukė dukros Megės Džein.

Po per 30 metų porai gimusių 14 berniukų, jie pagaliau susilaukė mergaitės (nuotr. Instagram)

Pora su daugybe vaikų gyvena 200 akrų fermoje Mičigane.

Keturiolikos jų sūnų vardai – Taileris, Zekas, Driu, Brendonas, Tomis, Vinis, Kalvanas, Geibas, Veslis, Čarlis, Liukas, Takeris ir Franciskas, o vyriausias sūnus porai gimė prieš 28 metus, rašoma dailystar.co.uk.

45-erių metų amžiaus tėtis Džėjus interviu „Detroit Free Press“ sakė: „Mes labai džiaugiamės ir esame laimingi. Šiuos metus atsiminsime dėl daugelio dalykų, dėl daugybės priežasčių, bet Megės gimimas yra didžiausia dovana, kokią galėjome įsivaizduoti.“

Taileris Švantas, poros vyriausias sūnus, sako, kad tėvai jau buvo susitaikę su tuo, kad mergaitės taip ir nesusilauks.

„Net nežinau, ar mama turi kokių nors rožinių drabužėlių ar dar ką nors mergaitiško“, – sakė jis. Poros instagramo profilio sekėjai naujiena labai džiaugiasi.

Po per 30 metų porai gimusių 14 berniukų, jie pagaliau susilaukė mergaitės

Viena komentatorė rašė: „Ji galės jaustis labai saugi... Aš pati turiu 9 brolius ir jie nejuokavo su niekuo, kai reikėdavo mane apginti!“

Kitas rašė: „Tik pagalvokit, kiek jie turės anūkų.“ Trečia pridūrė: „Telaimina juos Dievas – tai tikrai daug vaikų!“

Džėjus ir Kateri, kuriai taip pat dabar yra 45 metai, draugauja nuo mokyklos laikų, o susituokė 1993 metais.

Šeima dažnai pasirodo vietos žiniose ir laikraščiuose, o savo tiesioginių vaizdo transliacijų laidoje „14 Outdoorsmen“ dalinasi su pasauliu daugeliu savo išgyvenimų.

REKLAMA

Po per 30 metų porai gimusių 14 berniukų, jie pagaliau susilaukė mergaitės

Šios laidos aprašymas toks: „Mama mūsų šeimoje yra visiška mažuma, kaip ir galima įsivaizduoti, o testosterono pas mus užtektų visam futbolo stadionui! Visi berniukai yra išskirtinės asmenybės, jų skirtingi interesai ir talentai, bet vienas mus visus vienijantis dalykas – meilė gamtai.

Tai gali būti elnių medžioklė ar mūsų šeimos ferma, kelionės į žūklę su berniukais, stovyklavimas, medžių sodinimas, laipiojimas po medžius, vabzdžių rinkimas ar tiesiog kokie nors žaidimai – jei tai vyks lauke, mes pasirašome!“


Rašyti komentarą...
D
Deividas
2020-11-14 14:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas tiek turėti vaikų.nenoriu nei vieno.
Atsakyti
-2

B
Barbė
2020-11-20 19:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir mes,vilniečiai turim tokią šeimą,tik jie labai kuklūs žmonės,todėl nelenda i TV..Vieną tos šeimos narį netgi matome pranešinėjantį orus per Panoramą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų