Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis naujausiomis astrologo Naglio Šulijos prognozėmis. Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę. 

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, dėl to geriausiai seksis daryti tai, ko imsitės, arba ką prižiūrėsite patys, tiesiogiai – tada viskas vyks taip, kaip turi vykti. Geras metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, palankus jis ir ieškoti papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.

Jautis. Labai daug kas, ypač dalykinėje srityje, priklausys ne nuo jūsų noro ar valios, o nuo išorinių aplinkybių – būtent išorė dabar diktuos. Kita vertus, tai, kas tarsi eina į jus (ir kaip aplinkybės, ir kaip pasiūlymai) nebūtinai yra blogai, todėl jums beliks tik atsirinkti – ką iš to srauto priimsite, ir kiek. 

Dvyniai. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, įsipareigojimai plauks gana plačiu srautu, nieko atidėti nepavyks, teks imtis visko iš eilės, todėl galima sakyti, kad laikas gana varginantis. Visgi nuveikti pavyks tikrai nemažai – tai džiugins. Geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu.

Vėžys. Darbe darbai plauks kreiseriniu greičiu, produktyvumas bus didelis, nuveikti pavyks išties daug. Šalia darbų bus ir smagių, malonių dalykų – progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką įdomaus ir sau, ir esantiems šalia pavyks tikrai ne kartą. Savaitės pabaigoje kūrybiškumas išaugs dar labiau.

Liūtas. Kol kas dominuos namų, šeimos reikalai, veikla susijusi su būstu. Pastangos šioje srityje gana greitai atneš tų rezultatų, kurių ir tikimasi. Savaitės pabaigoje prasidės metas, kai šioje srityje ir grožį kurti bus daug lengviau. Be to, savaitgalį prasidės ir rudens linksmybių metas.

Mergelė. Būsite atviri, bet kartu ir labai įžvalgūs – tai labai padės bendraujant ir asmeninėmis, ir dalykinėmis temomis. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu. Galimos trumpos kelionės, išvykos. Savaitės pabaigoje prasidės rudeninis namų tvarkymo metas.

REKLAMA

Svarstyklės. Vis dar būsite kupini asmeninio žavesio ir skleisite grožį visiems, kurie tik bus šalia. Kita vertus, bus svarbu ir ne tik tai, kokie esate, bet kokios naudos, pirmiausia finansinės, dabar galite gauti – pastangos šioje srityje bus sėkmingos, o savaitės pabaigoje dar sustiprės.

Skorpionas. Būsite energingi, linksmi, puikios nuotaikos, labai dalykiški, linkę bendrauti, todėl geriausiai seksis tai, ką sugalvojote daryti ar prižiūrite patys, asmeniškai. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokymusi. Savaitės pabaigoje ims džiuginti ir piniginiai reikalai.

Šaulys. Kol kas smulkmenos – truputis šio, truputis ano. Palankus metas smarkiai neapsikraunant veika kaupti jėgas ateičiai. Ji netruks ateiti – jau savaitgalį pajusite jėgų antplūdį, o vėliau ims ir veiklos daugėti. Kol kas bus smagu pasimėgauti sportinio tipo pramogomis.

Ožiaragis. Darbe darbo ne per daugiausia, bet gali būti veiklos namie – metas statyti viską į tas vietas, kur viskas turi būti yra labai geras. Geras jis ir visokioms kolektyvinės veiklos formoms – dažniau susitikti su artimiausiais draugais, taip pat aptarti bendrus reikalus su kolegomis darbe.

Vandenis. Atrodo, dabar galima išnaudoti gerą progą smagiai padirbėti – darbe, profesijos srityje smagių užduočių gali būti nemažai, o kliūčių – priešingai, tad nuveikti pavyks tikrai daug. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ar mokslu.

Žuvys. Ši savaitė – anksčiau buvusių tendencijų tęsinys. Savijauta lyg ir nebloga, tačiau darbe veiklos kol kas nedaug (ims daugėti po savaitgalio). Palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu, domėtis kelionių galimybėmis. Vis dar geras metas nuoširdžiai rūpintis savo finansiniais reikalais.


Rašyti komentarą...
s
svsbz
2020-11-16 20:32:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zgfhegdb
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų