Dar negimęs Oskaras pasmerktas mirti: šeimos poelgis sujaudino tūkstančius

Dar negimęs Oskaras Milleris turi širdies problemų, o tai reiškia, kad jo gyvenimas bus trumpas, tačiau drąsūs tėvai jį prisimins.

Millerių šeima (nuotr. asm. archyvo)

Tuo metu, kai dauguma šeimų rengia kūdikio sutikimo vakarėlius naujiems vaikams, o Katy ir Danielis Milleris susitaikė su širdį veriančiomis žiniomis – jų sūnus neišgyvens.

Medikai nustatė, kad dar negimęs Oskaras turi širdies ydą, o tai reiškia, kad jo gyvenimas bus labai trumpas, ir pora žino, kad neteks jo netrukus po gimdymo.

Pora iš Didžiosios Britanijos žengė drąsų žingsnį, pakeisdama įprastą kūdikio sutikimo šventę Oskaro egzistavimo švente ir o jos metu surinktus pinigus skirs „Bluebell Wood“ vaikų ligoninei, kur šeima praleis paskutines akimirkas kartu.

Nepaisant koronaviruso pandemijos, jie sugebėjo surinkti 3000 svarų „Spalvų mėtymo“ renginio metu.

„Ši žinia buvo lyg žaibas iš giedro dangaus ir mus visiškai sunaikino emociškai“, – sakė 29 metų Katy.

„Mūsų kūdikis gims kritinės būklės. Dabar esu nėščia 33 savaitę ir ruošiamės atsisveikinti su negimusiu sūnumi. Paprastai šioje nėštumo stadijoje aš laukčiau sūnaus ir spėliočiau, koks bus mano sūnus ir surengti jam šventę.

Neatrodė teisinga, kad mano mažas berniukas nebus paminėtas. Bet aš vis tiek norėjau pabandyti suburti šeimą ir draugus saugiu būdu ir švęsti jo gyvenimą, ką nors duoti vietai, kurioje greičiausiai praleisime paskutines akimirkas“, – pasakojo mama.

REKLAMA

Todėl moteris nusprendė surengti šventę, kurios metu šeima ir draugai linksmai leido laiką, matėsi spalvotais dažais ir rinko lėšas ligoninei.

„Koks yra geresnis būdas tai padaryti, nei surenkant spalvas ir suburiant mylimus žmones. Emocijos kilo ir ašaros liejosi, bet tai buvo tokia graži diena, kurios nė vienas iš mūsų niekada nepamirš“, – sakė ji.

Šeima planuoja kasmet surengti memorialinį lėšų rinkimą, skirtą švęsti Oskaro gyvenimą ir surinkti lėšų „Bluebell Wood“ ligoninei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų