Į virdulį įdėkite citrinos skiltelių: pašalins visus nešvarumus

Jeigu nuolatos naudojate elektrinį virdulį, turbūt pastebėjote, kad po kurio laiko jo viduje pradeda plaukioti maži kalkių nuosėdų gabalėliai. Yra daug valiklių, kurie gali padėti išspręsti šią bėdą, tačiau tokį patį efektą galite išgauti ir kur kas paprasčiau su vos viena natūralia priemone.

Į virdulį įdėkite citrinos skiltelių: pašalins visus nešvarumus (nuotr. Shutterstock.com)

Kalbant apie virdulius, kalkių nuosėdos neišvengiamos. Jos kaupiasi virdulio dugne ir ant sienelių. Kalkės gali plūduriuoti vandenyje, o kartais patekti net į jūsų arbatos ar kavos puodelį.

Kalkės susidarančios virdulio viduje nekenkia sveikatai, tačiau vis tiek nemalonu, kai jos patenka į puodelį. Jeigu norite, kad jūsų virdulys vėl visiškai švarus ir be kalkių, tuomet svarbu reguliariai jį nukalkinti.

Supjaustykite dvi citrinas griežinėliais ir suberkite jas į virdulį. Užpildykite virdulį vandeniu maždaug iki pusės ir įjunkite.

Kai jis užvirs, išpilkite vandenį, tačiau citrinas palikite viduje. Dar kartą pripilkite vandens ir užvirkite iš naujo.

Du kartus užvirus vandenį su citrinomis, jūsų virdulys turėtų būti švarus ir be kalkių. Jeigu matote, kad jų dar šiek tiek liko – užvirkite vandenį su citrinomis dar vieną ar du kartus.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2020-11-04 10:05:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai galima padaryti su paprasčisusio acto ir vandens mišiniu. Citrinas geriau suvalgykit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų