Mama nori nutraukti bendravimą su dukros tėčiu: vyras dvimetę išvadino stora

Moteris paprašė patarimo „Reddit“ po to, kai buvęs jos vaikinas ir jos vaiko tėvas jų mažą mergaitę vis vadino „storuliuke“. Nepaisant to, kad ji prašė jo nustoti, jis neklausė ir dabar moteriai tokio jo elgesio jau gana.

Santykiai (nuotr. 123rf.com)

Moteris, turinti dvejų su puse metų mažą mergaitę su buvusiu vaikinu, paaiškino, kad ji viena globoja dukrą, nes tėvas šiuo metu yra kalėjime.

Ji dar neseniai vedė dukrą aplankyti jo, tačiau dėl koronaviruso pandemijos jie buvo priversti pereiti prie vaizdo skambučių.

Bet dabar ji svarsto apskritai sumažinti kontaktą, kai jis nuolat komentavo jų vaiko svorį.

Ji teigė, kad kurį laiką jis dukterį vadino „nemaža“ ir netgi pasakė, kad ji turėtų laikytis dietos.

Ji pasakojo: „Mano buvęs nuolat komentuoja dukters svorį. Jis tai pasakys tiesiai priešais ją, kad turiu priversti ją laikytis dietos arba nustoti maitinti ją skanėstais. Jis pasakė, kad kitą dieną ji atrodė „sunki“ ir kai ji manęs paklausė, ką tai reiškia, aš negalėjau suprasti, kaip priversti tai skambėti ne baisiai.

Aš ne kartą prašiau jo sustoti ir jis sutinka, bet tada tai daro vėl, tiesiai priešais mane. Aš pasakiau savo buvusiajam, kad daugiau nebeskambinsime, kol jis neišmoks savęs valdyti. Jis mano, kad aš esu kvaila ir aš jį atstumiu kaip tėvą, nes jis tiesiog stengėsi apsaugoti savo dukters sveikatą“.

Nors ji pripažįsta, kad jų dukra yra „šiek tiek stamboka“, ji maitinasi visai neblogai, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Ji klausė „Reddit“ vartotojų, ar ji neprotingai elgiasi neleisdama jam kalbėti su dukra, kol šis nustos komentuoti jos svorį.

Didžioji dalis komentatorių atsakė taip pat, kad jos buvęs vaikinas neturi teisės kištis ir kad ji turėtų saugoti savo vaiko psichinę sveikatą.

Vienas asmuo sakė: „Jūsų dukra sugeria tai, ką girdi. Jūsų buvusiajam nereikia nuolat minėti jos svorio“.

Kitas pridūrė: „Aš suprantu, kad jis negali apie tai kalbėti tik su gydytoju, bet jis žalingu būdu kišasi į sritį, kuriai nepriklauso jo kompetencija. Kol jis to neišmoks, jūs turi apsaugoti vaiką“.

Trečiasis teigė: „Manoma, kad maži vaikai yra stambūs! Jie patiria tiek daug augimo šuolių ir jiems reikia tos sukauptos energijos. Taigi, nebent ji yra stambi, nes jūs jos nemaitinate niekuo kitu, išskyrus greitą maistą ir saldainius, o kol ji laiminga ir aktyvi, jos kūnas daro tiksliai tai, ką turėtų“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų