79-ąjį gimtadienį švenčiantį Lemaną nustebino žmona: įteikė ilgai trokštą dovaną

Rugsėjo 2-ąją legendinis atlikėjas Aleksas Lemanas švenčia 79-tąjį savo gimtadienį. Paskutinius metus iki garbaus jubiliejaus skaičiuojantis klausytojų pamiltas dainininkas naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kokiomis nuotaikomis pasitinka gimtadienį ir kokią dovaną jam parengė jo mylima žmona Lina.

A. Lemanas švenčia 79-ąjį gimtadienį  (tv3.lt fotomontažas)

79-ąjį gimtadienį trečiadienį pažymintis garsusis atlikėjas Aleksas Lemanas šypteli, kad šį kartą jis gimtadienį pasitinka itin geromis nuotaikomis, nors pasaulyje ir siaučia koronavirusas.

„Kada metais pasensti, tai ir nuotaika tokia. Gerai, kad širdyje dar ne ruduo, o galva pilna gražių idėjų. Kaip ir sau, taip ir visiems kolegoms, žmonėms linkiu, kad koronavirusas kažkur pradingtų. O mes galėtume koncertuoti ir visiems nešti džiaugsmą, laimę“, – optimizmo nestokoja vyras.

Aleksas Lemanas filmo „Poilsiautojai: pavydo žaidynės“ filmavimo aikštelėje

Iš žmonos gavo kokteilinę

Pastaruosius metus A. Lemanas net neketina slėpti, kad yra be galo laimingas. Jis iki šiol puikiai sutaria su savo jaunesne žmona Lina. Vyras atskleidžia, kad jo mylima žmona jam net paruošė ir išankstinę gimtadienio dovaną:

„Be abejonės ji mane palepina. Mėgstu kokteilius, todėl ji jau paruošė man dovanų naują kokteilinę. Prie to sveiko gyvenimo būdo puikiai tiks. Tuo labiau dabar ruduo, vaisių daug – papildai ir sveikatą, ir mintis geras.“

Anksčiau gimtadieniai buvo trankesni

Prisiminęs savo gimtadienius, žymus atlikėjas pasakoja, kad anksčiau jie buvo kur kas trankesni, o į juos susiburdavo tikrai nemenkas būrys atlikėjų. Tačiau bėgant metams, pasak vyro, natūraliai norisi ramybės, o ir tikrų draugų gyvenime liko kur kas mažiau.

REKLAMA

„Anksčiau jaunystėje per daug gimtadieniai nesiskirdavo. Tik anksčiau vadinamų draugų, kaip daugelis mano kolegų mėgsta sakyti, kai honoraras čia pat, tai ir tų vadinamų draugų labai daug būdavo.

Tačiau su metais imi suprasti, kad visur yra reikalingas saikas ir tada visiškai gyvenimas prašviesėja, kitos kūrybinės nuotaikos ir idėjos atsiranda. Viskas savu laiku ateina, praeina, o svarbiausia nelikti toje padėtyje bei mokytis iš savo klaidų“, – patikina A. Lemanas

Aleksas Lemanas

Vasarą praleido sodyboje

Atlikėjas jau kurį laiką kartu su savo žmona Lina yra įsikūręs Birštone. Todėl nieko keisto, kad ir vasara kurortiniame Lietuvos mieste gyvenančiai porai buvo įsimintina ir kupina gražių akimirkų. Pats A. Lemanas drąsiai ir nuotaikingai tai patvirtina. „Vasara buvo tikrai nebloga“, – šypsosi jis.

„Vyravo individualus darbas, kūrinių parengimas, naujų dainų papildymas. Buvo daug darbo su savimi, vis dėlto tas koronavirusas siaučia. Tačiau vasara neliko be gerų idėjų ir minčių. Padėjo ir kaimo sodyba, apsitvarkėme, kaip tik dabar derlių nuiminėjame. Ir slyvos, ir obuoliai, vynuogės, kriaušės... visko po truputį auginame.“

Tikisi, kad balsas nepaves

Šią vasarą garsiajam dainininkui teko ir koncertuoti. A. Lemanas patikina, kad koncertavo jis tik atvirose erdvėse.

„Net ir čia, reabilitacijoje esantiems žmonėms, mes atlikėjai nuo pievelės koncertavome. Tokiu būdu suteikėme jiems stiprybės, nes daina taip pat turi gydomųjų savybių.“

Aleksas Lemanas filmo „Poilsiautojai: pavydo žaidynės“ filmavimo aikštelėje

Garsaus vyro pasiteiravus, ko gi jis šiemet palinkėtų pats sau, vyras patikina, kad didžiausia jam dovana būtų gera sveikata ir stiprybė.

„Sveikatos, stiprybės ir kad balsas niekada nepavestų. Žinoma, kad kuo greičiau viskas praeitų ir galėtume grįžti pas žmones į didžiąsias scenas“, – geros nuotaikos nestokoja gimtadienį švenčiantis A. Lemanas


Rašyti komentarą...
J
Jadvyga
2020-09-03 00:22:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada žavėjausi ir tebesižaviu A. Lemano balsu. Pačios geriausios sėkmės Jums scenoje ir asmeniniame gyvenime! Ir visiškai nekreipkite dėmesio į šlykščius lietuvių komentarus. Mūsų šalyje begalė nelaimingų žmonių, kurie "atsigauna" tik anonimiškai pildami purvą ant kitų.
Ilgų ir kūrybingų metų Jums, nuostabaus balso savininke!
Atsakyti
-14

O
Ona
2020-09-02 20:40:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
O, ką pavydas ima, kad turi jaunesnę. Jis jūsų duonos neprašo. Niurgzlė.
Atsakyti
-24

D
Daiva
2020-09-03 07:16:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
As turejau drauga,norejau santuokos,neisdriso,man patika drasus vyrai,meile duoda jegu gyventi,kuo didziausios sekmes siai porai ir Jums Aleksai,teks spalio menesi ilsetis Birstone,tikiuosi pamatyti Jus gyvai koncerte,sveikatos ir daug kurybiniu minciu su gimtadieniu!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų