Perspėjimas Zodiako ženklams: kai kam gali įvykti permainos, kurios taps nauja pradžia

Pirmoji rudens diena Zodiako ženklams – skirtinga. Daugumai ji bus it savotiškas išbandymas, nes bet kokia reakcija į jums nepalankias situacijas viską gali dar labiau pabloginti. Leiskite viskam klostytis natūraliai. Astrologai taip pat perspėja, kad šiuo metu kai kam vyksta permainos, kurios bet kuriuo momentu gali išsiveržti. Tai turbūt taps jūsų gyvenimo pagrindu, nauja pradžia.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Nepasiduokite provokacijoms, likite ramūs, sureaguodami sau pakenksite. Nebūkite patiklūs bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis, nesivelkite į jokias avantiūras. Verta savo problemas aptarti su senu geru draugu.

Tauras

Šiandien beprasmiška kovoti su aplinkybėmis, taip pat su visais, nesutinkančiais su jūsų nuomone. Jei ne viskas klostysis taip, kaip norite, nesistenkite savęs pateisinti, būkite griežtesni sau. Kita vertus, nedarykite nieko, kam reikia nemažų pastangų.

Dvyniai

Nereikia griebtis ryžtingų priemonių, kad įgyvendintumėte savo tikslus, nes tik dar labiau nuo jų nutolsite. Nesistenkite jėga įtikinti vadovų, aukštų valdininkų savo teisumu. Galite susidurti su nenumatytomis kliūtimis, tad jei kas nors nepavyks tvarkant reikalus, atidėkite tai rytdienai.

Vėžys

Palankus metas: netikėtai įvykiai gali pakrypti visai kita linkme (tiesa, jei apie tai negalvosite ir dėl to nesistengsite). Šios dienos susitikimai, pokalbiai gali pakeisti jūsų požiūrį į kai kuriuos draugus. Draugai pakiša įdomių minčių, ištiesia pagalbos ranką.

REKLAMA

Liūtas

Būkite tikri, kad šiuo metu viskas klostosi taip, kaip reikia. Vienintelis dalykas, kurio nereikia daryti – kištis į natūralią įvykių eigą. Jausitės kiek išsisėmę, tad aktyvesne veikla galėsite užsiimti poryt, o šiandien labiau pasvajokite ir nebijokite pasinaudoti tarpininkų paslaugomis.

Mergelė

Sėkmės metas: tinka konfidencialiais būdais spręsti aktualias problemas. Galite gauti ir vertingą konfidencialų pasiūlymą. Mokėkite pasinaudoti laimingu atsitiktinumu.

Svarstyklės

Tiktų spręsti materialines, buities problemas, tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Gali atsiskleisti ar sustiprėti slapti defektai darbe, taip pat slaptos ligos. Palanku įsigyti vertingos aparatūros.

Skorpionas

Tai blogas laikas jūsų priešams bei konkurentams: jiems pristigs jėgų, kantrybės, savitvardos, jie taps labiau pažeidžiami ir lengviau įveikiami. Na, o jums labiau seksis, jei viską tvarkysite taikiai, gražiuoju, jei neskubėsite (tuomet greičiau sutvarkysite ne vieną reikalą).

Šaulys

Jūsų viduje vyksta permainos, kurios gali bet kuriuo metu išsiveržti ir tapti naujo gyvenimo pagrindu, pradžia. Jums į pagalbą netikėtai gali ateiti senas šeimos draugas ar kolega, kuriam esate anksčiau padėję. Vis dėlto netvarkykite reikalų, kurių sėkmė nėra garantuota.

Ožiaragis

Jūs turite retą progą išspręsti sudėtingą problemą taip, kaip jums reikia. Tai sėkmės metas, tiesa, jei liksite gana pasyvūs. Šiandien reikėtų taupyti jėgas, atsisakyti rizikos bei avantiūrų. Gali atsiskleisti slaptas mylimo žmogaus nepasitenkinimas jumis. Būkite atidesni savo vaikams.

REKLAMA

Vandenis

Jūsų sumanymai bus vertingi. Palanku kreiptis į vadovus su pasiūlymais, pageidavimais. Geras laikas dirbti su profesine informacija, ieškokite naujų dalykų tarp pamirštų ir apgalvokite savo kvalifikacijos kėlimo perspektyvas.

Žuvys

Nereikia stengtis ką nors keisti, paveikti, nugalėti. Reikia mokėti bent laikinai susitaikyti, nusileisti. Nereikėtų tikėtis pagalbos, paramos iš savo partnerių ar antrosios pusės: teks ne tik remtis savimi, bet ir tempti už du.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų