Kaunietis sūnui įrengė svajonių kambarį: rezultatu džiaugėsi visa šeima

Kauno apskrityje gyvenantis Dainius Simonavičius vos per savaitę išpildė savo sūnaus norą gyventi kamufliažinių spalvų kambaryje. Apie tai, kaip vyko šis procesas ir kiek jis kainavo, vyras sutiko papasakoti naujienų portalui tv3.lt.

Tėtis sūnui padarė svajonių kambarį (nuotr. asm. archyvo)
6

Dainius pasakoja, kad idėja nuspalvinti kambarį įvairiais žalios spalvos atspalviais kilo tada, kai buvęs dukters kambarys atiteko 11 metų sūnui ir reikėjo kažką daryti su rožinėmis jo sienomis.

Pasak vyro, dabar yra toks etapas, kai sūnui patinka kamufliažinės spalvos, bet padaryti tokio rašto sieną būtų buvę per daug sudėtinga, todėl sugalvojo įgyvendinti idėją matytą internete – nudažyti sieną spalvotais trikampiais.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tėtis sūnui padarė svajonių kambarį

„Supratau, kad ją realizuoti nebūtų labai sudėtinga“, – juokiasi jis.

Dainius pasakoja, kad trikampius jis išgavo klijuodamas ant sienų lipnią juostelę.

„Linijos yra visiškai chaotiškos, paprasčiausiai paimi juostelę ir lipdai ant sienos – iš vieno kampo bėgi į kitą. Svarbiausia tik tai, kad nebūtų per daug simetriška. Valandėlė tokios lipniaškinės fantazijos ir baigta“, – sako jis.

Daugiausiai išleido dažams

Patys darbai prasidėjo praėjusį pirmadienį, rugpjūčio 24 dieną, ir truko lygiai savaitę.

„Buvo dar ir tokių smulkesnių darbelių, teko ir sienos įtrūkimus paglaistyti. Iš pradžių vienodai visas sienas nudažėme, o po to tas, kurias buvome suplanavę, padengėme kamufliažinėmis spalvomis. Sunkiausia tikriausiai ir buvo visų įtrūkimų sienoje glaistymas.

Pats dažymas buvo tikras malonumas. Mano įgūdžiai yra neprofesionalūs, bet jų pakako. Aišku, atrodo, kad darbo yra daug, užima ir laiko, nes reikia kiekvieną trikampėlį nudažyti atskirai ir ne po kartą, bet nebuvo labai sudėtinga. Labiausiai erzino gal pats pasiruošimas dažymui“, – šypteli jis.

REKLAMA

Tėtis sūnui padarė svajonių kambarį

Dainius sako, kad toks kambario atnaujinimas kainavo daugiau nei 150 eurų, o iš jų vien 100 eurų kainavo dažai. Pasak vyro, jis rinkosi tokius, su kuriais galėtų lengvai dirbti.

„Man svarbiausia buvo, kad su tais dažais būtų lengva dirbti, nes kaip taisyklė, su pigiais dažais dažnai būna sunku dirbti, nes jie skverbiasi į visokius plyšius. Bet tą patį efektą galima pasiekti su bet kokiais dažais, tiek pigiais, tiek brangiais.

Svarbiausia yra pats darbas. Mes pasirinkome padaryti patys, todėl, kaip padaryta, taip ir gražu. O dėl apsibraižymo nieko čia nepadarysime – kur auga vaikai, to negalima išvengti“, – sako jis.

Dainius pasakoja, kad pats sūnus prisidėjo prie kambario dažymo ir tvarkymo jau atlikus remontą. Pasak berniuko tėčio, ne tik sūnus buvo labai patenkintas galutiniu rezultatu, bet ir jiedu su žmona.


Rašyti komentarą...
A
2020-09-05 22:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matosi,kad labai myli savi sūnų.Gražu!
Atsakyti
0

A
Aš2
2020-09-07 15:46:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
150 eurų remontas +300 eurų straipsniukas portale savireklamai :)
Atsakyti
0

S
Sraigė
2020-09-06 21:44:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dainiau, aš tave pažinau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų