To pamatyti nesitikėjo: žmonos išdavystę atskleidė „Google“ žemėlapis

Žemėlapių programėlėje savo žmoną su kitu vyru ant suoliuko pastebėjęs vyras vėliau išsiaiškino, kad ji iš tiesų buvo jam neištikima, rašoma mirror.co.uk.

Žmonos išdavystę išdavė „Google“ (nuotr. stop kadras)

Kai 2005 metais atsirado „Google Maps“, pasaulis pasidarė mažesnis. Šis įrankis leidžia akimirksniu apsilankyti bet kurioje žemės paviršiaus vietoje, nors daugelis žmonių iš pradžių per šią programą keliauja tiesiai namo.

„Google Maps“ taip pat yra kasdieniame gyvenime užfiksuotų žmonių nuotraukų – kai kurios jų išeina absurdiškos ir juokingos. 

Tačiau vienas vyras taip liko sudaužyta širdimi – „Street View“ (gatvės vaizdo) įrankiu jis pastebėjo savo žmoną su kitu vyru ir taip išsiaiškino apie jos neištikimybę.

Šiose nuotraukose, kurios žaibiškai išplito Feisbuke, užfiksuota eilė suoliukų, esančių pėstiesiems skirtoje gatvėje Limoje, Peru sostinėje.

Ant vieno iš šių suoliukų sėdi moteris su juoda palaidine ir baltais marškiniais, o šalia jos, galvą pasidėjęs jai ant kelių guli vyriškis baltu megztiniu. Jo veidas nuotraukoje paslėptas, moteris taip pat matosi neryškiai – tai įprasta „Google Maps“ praktika, siekiant apsaugoti žmonių privatumą.

Žmonos išdavystę išdavė „Google“

Tačiau to nepakako tam, kad vyras neatpažintų savo žmonos, žiūrinėdamas nuotraukas iš 2013 metų – jis žmoną atpažino iš drabužių. Teigiama, kad vyras savo žmonos paklausė, ką ji ten veikė, ir moteris pasakė, kad tuo metu buvo užmezgusi romaną su kitu vyru – vėliau pora išsiskyrė.

Tai – ne pirmas kartas, kai žmones nustebina „Google Maps“ atradimai. Vienas akylas žemėlapių naudotojas leipo juokais JAV teritorijoje pastebėjęs keistą sceną – ja jis pasidalino internete. Vienos moters nelaimei, „Google“ mašina važiavo pro šalį kaip tik tuo metu, kai ji kažko ieškodama savo šiukšlių konteineryje į jį įkrito.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų