TOP3 Zodiako ženklai – pavydo karaliai: geriau jų net neerzinkite

Pavydas yra blogas jausmas, tačiau jį išgyvenantieji juk nepasirenka pavyduliauti sąmoningai. Pavydas – kaip liga, kuri greitai nugali žmogų, nori jis to ar nenori.

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Tačiau svarbiausias klausimas, į kurį ieškome atsakymo – kuris Zodiako ženklas yra labiausiai pavydus? Norėdami išsiaiškinti, atsakymų ieškojome horoskopų ir astrologijos pasaulyje.

SKORPIONAS

Skorpionai yra labiausiai pavydūs Zodiako ženklai. Jie linkę nepasitikėti žmonėmis, o tai verčia juos švaistytis neteisingais kaltinimais, kilusiais iš gryno pavydo. Skorpionai nėra gerai įgudę valdyti savo jausmus – jie gali spinduliuoti pavydu vien todėl, kad kažkas stovi greta jų partnerio,  rašoma yourtango.com.

VĖŽYS

Vėžiai visai neretai patiria pavydą, bet puikai sugeba jį paslėpti. Pavydas juos apima dažnai, tačiau Vėžiams geriau nei bet kuriam kitam Zodiako ženklui sekasi šį jausmą paslėpti ir pasilikti sau. Jie tikrai nedažnai parodo kitiems, kad pavyduliauja, tačiau jei taip nutiko – laikykitės.

LIŪTAS

Liūtai turbūt yra meiliausi ir aistringiausi Zodiako ženklai. Jie supranta, kad kartais gyvenimas klostosi ne taip, kaip jie norėtų ir dėl to nepyksta. Tačiau jų pavydo mygtukas įsijungia tada, kai jų partneris kažkam kitam skiria daugiau dėmesio nei jiems. Liūtas nori dėmesio iš visų aplinkinių ir jo negavęs ima nesveikai pavyduliauti.


Rašyti komentarą...
K
Kam
2020-07-18 13:16:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas satanistinis vaizdas?
Atsakyti
-1

i
injekcija
2020-07-19 21:48:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė
Atsakyti
0

Вера
2020-07-18 20:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, karštis daro savo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų