Velykų darbeliai: laikiklis servetėlėms ir kitos idėjos

Velykoms artėjant, o karantinui tebesitęsiant, „Tėvų darželis“ dalinasi keliomis puikiomis darbelių idėjomis - ir namus šventiškai papuošite, ir vaikai turės smagų bei naudingą užsiėmimą. 

Velykų darbeliai: laikiklis servetėlėms

Kiškiai - servetėlių laikikliai iš spalvoto popieriaus 

Kiškius - servetėlių laikiklius pasidaryti labai paprasta! 

Visų pirma, iš norimos spalvos, kiek kietesnio, spalvoto popieriaus iškirpkite apie 10-13 cm ilgio (matuojant visą ilgį nuo ausų galiukų iki pat apatinių letenėlių) kiškius. 

Velykų darbeliai: laikiklis servetėlėms

Iškirptus kiškus atsargiai sulenkite pusiau, bet stipriai nespauskite, kad neliktų ryškios lenkimo žymės. Įstrižai įkirpkite (arba įpjaukite kanceliariniu peiliuku) ties pilvu, per šiuos įkirpimus reikės prakišti servetėlę. 

REKLAMA

Iškirptus kiškius galite padailinti - apipiešti įvairiais raštais, nuspalvinti, apklijuoti lipdukais ar aplikacijomis, priklijuoti akytes, nosytę, ūsus iš kitos spalvos popieriaus. 

Servetėlę sulenkite taip, kad gautųsi trikampis, o tą trikampį - dar perpus (lyg lankstytumėte popierinį lėktuvėlį). Siaurą servetėlės trikampį prakiškite per įkirpimus ir papuoškite Velykų stalą servetėles laikančiais kiškiais. 

Velykų darbeliai: laikiklis servetėlėms

Dar daugiau įvairių darbelių spalvotoms Velykoms rasite portalo www.tevu-darzelis.lt straipsnyje: 7 velykiniai darbeliai vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų