Kauniečiai ragina užsikrėsti gerais darbais, o ne virusais

Užsikrėsti gerais darbais skatina ne tik labdaros fondai, bet ir verslo įmonės. Kauniečių bendrovė „Daisena“, užsiimanti didmenine prekyba maisto produktais, pradeda iniciatyvą „Lai ne virusai, o geri darbai būna užkrečiami“ ir skatina visus galinčius prisidėti siekiant palengvinti medikų ir ligoninių personalo darbą. 

Kauniečiai ragina užsikrėsti gerais darbais, o ne virusais
10

Antradienį „Daisenos” darbuotojai aplankė Kauno klinikinę ligoninę ir dėkodami medikams bei visam ligoninės personalui už sunkų darbą bendrovės atstovai dovanojo kavos aparatus, 500 vnt. pakuočių maltos kavos „Aroma Gold”, 33 pakuotes kavos kapsulių „Aroma Gold” bei po 250 pakuočių „Grieenfield” ir „Loyd” arbatų. 

REKLAMA

„Kasdien stebime, kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Esant tokiai situacijai kiekvienas privalome ieškoti būdų, kaip prisidėti ir gelbėti, o ne tik patiems gelbėtis. Todėl ir mes jaučiame norą ir pareigą bent šiek tiek palengvinti gydytojų kasdienybę. 

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauniečiai ragina užsikrėsti gerais darbais, o ne virusais

Būdami vieni didžiausių karštųjų gėrimų atstovų Lietuvoje, nusprendėme pasidalinti šia produkcija su medikais. Tikime, kad aromatingos kavos ar arbatos pertraukėlė suteiks medikams daugiau jėgų kovoje su šia pandemija“, – teigė „Daisenos“ marketingo vadovas Kirilas Kokotkinas. 

„Visuomenės rodomas dėmesys medikams yra labai svarbus – tai ne tik materialinis, bet ir moralinis palaikymas”, – tikino Kauno klinikinės ligoninės atstovas spaudai Saulius Tvirbutas. „Labai džiaugiamės tokia pozityvių žmonių gausa, kurie sugeba labai neįprastomis sąlygomis nukreipti savo energiją teigiama linkme, o tai įkvepia ir motyvuoja medikus dirbti netausojant jėgų.” 

S.Tvirbuto teigimu, verslininkai Kauno klinikinės ligoninės darbuotojams taip pat parūpina maisto, sulčių, mineralinio vandens ir tokių iniciatyvų nuolat daugėja. 

Šia iniciatyva „Daisenos” kolektyvas skatina daryti gerus darbus ir prisidėti tuo, kuo galime.


Rašyti komentarą...
J
Javtokas
2020-03-25 20:52:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pradėkit raginti valdžią ,kad užsikrėstų gerais darbais, o tai jau daug metų jų nesimato!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų