Kol šalyje siaučia koronavirusas ir daugelis lietuvių jaučiasi neramūs, Grigiškėse gyvenanti Jekaterina Litvinionok dabar išgyvena asmeninę šeimos dramą. Mat dar praėjusį sekmadienį senelių kieme jos aštuonerių metų sūnų itin sunkiai sukandžiojo sarginis šuo. Įspėjame, kad toliau pateikiamos detalės nėra skirtos jautresniems skaitytojams.

Aštuonmetį Kareną itin skaudžiai sukandžiojo šuo  (nuotr. asm. archyvo)

Aštuonmetį Kareną itin skaudžiai sukandžiojo šuo (nuotr. asm. archyvo)

Nuotraukose matomas plačiai besišypsantis Karenas – vienintelis aštuonerių metų sulaukęs Jekaterinos Litvinionok sūnus. Ir nors dar prieš keletą dienų Jekaterina žvelgė į sveiką savo sūnų, šiai dienai moteris negali nė per žingsnį atsitraukti nuo ligoninėje gydomo sūnaus.

Norėjo izoliuotis pas tėvus 

Praėjęs sekmadienis tapo lemtingas tiek Jekaterinai, tiek jos sūnui. Aštuonmetį Kareną itin skaudžiai savame kieme užsipuolė sarginis šuo ir sužalojo mažametį.

Jekaterina naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad viešnagė pas tėvus į Pabradės rajoną turėjo būti tarsi mažas jos ir aštuonmečio sūnaus Kareno pabėgimas nuo viso koronaviruso šurmulio.

REKLAMA

„Mes dėl koronaviruso nutarėme išvažiuoti į Pabradės rajoną, kad galėtume izoliuotis nuo visų, išvykome pas mano tėvus į kaimą. Buvo sekmadienis, o kadangi tiek mano tėvai, tiek mes esame labai tikintys, todėl visi tą dieną pasimeldėme, skaitėme Bibliją.

Vėliau Karenui leidome išeiti į kiemą. Mano tėvai ūkininkai, ten pas juos yra didžiulė teritorija, kurią saugo sarginiai šunys“, – prisimena aštuonmečio mama.

Sūnų rado šuns nasruose 

Išėjus sūnui pažaisti uždarame kieme, moteris trumpam nuvažiavo pas brolį į Pabradės poligoną perduoti jam siuntinį. Jekaterina skaičiuoja, kad užtruko daugiausiai pusvalandį.

Grįžusi moteris pastebėjo, kad prie namų nėra bėgiojančio Kareno, tačiau pagalvojo, kad jis galbūt bus išvažiavęs pasivažinėti su savo elektriniu paspirtuku ar dviračiu.

„Užėjau namo, pasidarė neramu, pajaučiau, kad kažkas yra negerai. Nuėjau pažiūrėti į kiemą, šaukiau sūnaus vardą. Staiga išgirdau nerišlų stenėjimą, pradėjau eiti gilyn, ieškojau, iš kur sklinda garsas.

Garsas sklido iš ten, kur buvo pririštas šuo“, – lemtingas akimirkas atkuria aštuonmečio mama.

Vaizdus, kuriuos pamatė vėliau, Jekaterina vadina pačiu baisiausiu savo košmaru: „Prisiartinau prie to šuns ir pamačiau, kaip šuo stovi virš mano sūnaus galvos ir ją graužia. Mano sūnus visiškai nejudėjo.

Norėjau prisiartinti prie šuns, bet pati jo bijojau, mano šešiolikmetė sesuo pakvietė tėvą, jis atbėgo ir nuvedė šunį.

Aš sūnų paėmiau ant rankų, iškviečiau greitąją pagalbą, pamačiau, kaip ta veido pusė, kurią graužė šuo, atrodo... Pamačiau, kad nėra tos veido pusės, aplink viskas buvo kraujuota, plaukai išrauti. Galvojau, kad mano vaikas numirs man ant rankų“, – ašarų nesulaiko moteris.

REKLAMA

Aštuonmetį Kareną itin skaudžiai sukandžiojo šuo

Aštuonmetį Kareną itin skaudžiai sukandžiojo šuo

Operacija truko šešias valandas 

Sunkiai sužalotas aštuonmetis nedelsiant greitosios pagalbos medikų buvo nugabentas į Vilniaus ligoninę, pakeliui prisijungė ir reanimobilis.

Kareno mamą medikai patikino, kad operacija netruks trumpai, viskas gali užtrukti net ir iki poros valandų. Tačiau berniuko sužalojimai buvo tokie stiprūs, kad jį operuoti prireikė net šešių valandų:

„Operuojant Kareną paaiškėjo, kad yra labai gilios kąstinės žaizdos, užkabinti plaučiai, žaizdos krūtinėje, į plaučius buvo priėję ir oro, todėl užtruko operacija. Iš pradžių tvarkė krūtinę, plaučius, vėliau perėjo prie nugaros ir galvos“.

Tačiau Jekaterina sako, kad ji tikėjimo dėl savo sūnaus gyvybės neprarado nė menkiausiai akimirkai ir jau vakar įvyko tai, ką moteris iki šiol vadina stebuklu.

„Jam nuo vakar atjungė vamzdelius, drenus ištraukė iš plaučių ir krūtinės, jis visą laiką buvo pajungtas prie aparatų, o nuo vakar gali kvėpuoti pats. Mūsų gydytojai Lietuvoje yra stebukladariai, ką jie padarė yra sunku suvokti“, – džiaugsmo ašarų neslepia aštuonmečio mama.

Situacija gerėja 

Antradienį berniukas buvo perkeltas iš reanimacijos skyriaus, o perrišimą atlikę medikai pastebėjo, kad kol kas žaizdos gyja gražiai, svarbiausia, kad nekyla temperatūra. Mat kadangi šuns žaizdos buvo itin purvinos, tai galėjo sukelti ir įvairias infekcijas, tačiau kol kas situacija, atrodo, tik gerėja.

„Situacija juda tik geryn, šiandien man pavyko jį ir sriuba pamaitinti. Skausmo jis kol kas nejaučia, nes jam yra nenutraukiamai leidžiamas morfinas.

REKLAMA

Kol kas medikai prognozuoti nieko negali, nes šuns įkandimai yra labai rimti. Sakė nusiteikti, kad jei viskas bus gerai, tai traumatologiniame skyriuje būsime apie dvi savaites.

Jau yra susitarta su grožio chirurgijos klinika, jie pažadėjo mums pačia geriausią chirurgų komandą, kai tik galės pradėti atstatomąsias procedūras“, – sako Jekaterina.

Deja, pasekmės aštuonmečiui po šuns sukandžiojimų yra sunkiai atitaisomos. Berniukui yra stipriai apkandžiotos ausys, gilios kąstinės žaizdos nugaroje ir krūtinėje.

Užpuolimą prisimena ir Karenas 

Paklausus, ar pats Karenas prisimena lemtingą šuns užpuolimą, Jekaterina sako, kad jis viską prisimena kuo puikiausiai, tačiau ji stengiasi sūnaus daug apie tai neklausinėti, kad psichologiniai randai nepadidėtų dar labiau:

„Prisimena jis viską pats. Kartu su tuo sarginiu šunimi laikome ir dar vieną, jos vardas Mopa. Karenas manęs vis klausinėja ir man taip širdį suspaudžia, aš neturiu ką, jam atsakyti... Jis vis pasakoja, kad kieme sušlapo jo pirštinė ir jis atėjo pažaisti su Mopa, lyg ir viskas gerai buvo. O tuomet kitas šuo užsipuolė Kareną ir jis vis klausia: „O kodėl tam kitam šuniui aš taip nepatikau?“, – jautriai kalba Jekaterina.

Šiuo metu aštuonmetis sparčiai sveiksta ligoninėje, tačiau po to berniuko lauks ilgas gijimo kelias. Reikalinga bus reabilitacija, chirurgų operacijos, siekiant sugrąžinti buvusią berniuko išvaizdą, o kur dar ir psichologų pagalba bei mokymasis iš namų. Taigi, sukaupusi savo drąsa, Jekaterina kreipiasi į visuomenę ir prašo šią sunkią valandą padėti jos šeimai.

REKLAMA

Naujienų portalą tv3.lt Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vadovė Julija Samorokovskaja patikino, kad kovo 22 d. buvo gautas iškvietimas, kuriuo informuota apie šuns sukandžiotą, 2011 m. gimusį berniuką. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prisidėti prie pagalbos šeimai galite šiais būdais: Paskirtis: Karen Šachparonian gydymui; SWEDBANK; Benas Šachparonian; LT467300010162056449; Paypal paypal.me/Bkrenas

petras
2020-03-24 20:22:33
Tikrai gaila berniuko, bet man visada bus nepriimtina kaip zmones vazinejantys su AudiQ7 -vardiniais nr KATIA iesko finansines pagalbos:(
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vera123 2020-04-01 18:45:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
zinau ja nuo vaikystes.kazkada buvo normali.kol nepajuto punygu skonio.pasidare didele ponia.mano drauges dukters kriksto mama ji yra.niekada ji gera nebuvo kiek pasakojo.tik jos kalte kad vaikuciui taip nutiko!! zmones dar ja gina.butu ka gint.gyvena ji daug geriau nei daugelis is musu.tikrai keista kad praso pagalbos is zmoniu.manau tikrai yra daug daigiau seimu kurioms tikrai yra rejjalinga pagalba.kurie gala su galu suduria.o cia tokia turtinguole ir praso zmoniu paramos? patiems brangiausiems psichologams ir privatiems chirurgams?? geda tik tiek galiu pasakyti.o vaiko tikrai gaila.neduok dieve isaugs toks kaip jo mama is aukstai ziurinti i tokius kaip mes paprastus zmones.o kazkada pati gyveno skurde.vaikuciui greitai pasveikti linkime.o motynai tokiai pasimokyti is to kas nutiko.   ATSAKYTI
2020-03-27 23:59:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš dėl savo vaiko ir inkstus atiduočiau, o šita šlykštynė kiri save laiko motina, oficialiai savo fb paskyroje teigia, kad net mašinos neparduos. Tokią tik į kaleimą, per ją vargšas vaikas sužalotas, tai ta padlų padla dar ir pinigų prašinėja (netikiu, kad vaikui, tokia sterva, nesugebėjusi vaiku rūpintis iki šiol, ir po tokio įvykio nė piršto nejudinanti, nieko nedarys ir toliau) jau geriau šitai "motinai" išgamai šuo snukį nuėdęs būtų!!!   ATSAKYTI
Pasibaisėjau 2020-03-29 14:39:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sako, kad nieko negalima linkėti atgal, bet lai jūsų žodžiai atsisuka prieš pačią.. šlykštu skaityti tokį komentarą.. Žmonėms tokia baisi nelaimė atsitiko, niekas neapsaugotas nuo tokių dalykų..  
K**** blondine 2020-03-27 20:46:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gėda paliko vaiką, pati kalta!    ATSAKYTI
Marija 2020-03-27 08:12:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Su sunimis rekia atsargiai, man buvo imandes drauges suo.kuri as ut vedziojau ir glosciau iki to 100 kartu   ATSAKYTI
Rita 2020-03-26 23:16:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kažkas čia ne taip. Kiek žinau tai jos motina gyvena Bezdonyse, tėvo ji neturi. Gyvena prabangoje.    ATSAKYTI
Stase 2020-03-27 12:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Turi ji teva. Tevas gyvena tose krakoziskese. Jos tikras tevas vedes kita ir turi 2vaikus. Tai jai brolis ir sesuo. Va juos ir lanke. Ir pasirodo ir ji sektoj. Na ka darysi. Vaiko gaila,bet pinigu savo turko paprasytu  
stase 2020-03-27 12:39:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
irgi zinau ja nuo mazens ir tevo senai neturi.motina bezdonyse gyvena.ir ji pati gyvena labai pasiturinciai ....kaip visada poste prideda zurnalistai kazko ko nebuta  
stase2 2020-03-27 12:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad sektoj tai nezinojom.baisu.bet kiekvienas turi savo pasirinkta kelia.praso pinygu is visuomenes.o pati gyvena daug geriau nei daugelis is musu.ji labai didele ponia visada buvo.todel man tik vaiko gaila.o jos.nekiek!!!   
Ritai2 nuo stases 2020-03-27 13:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na o Andrejus Litvinionok tai ne jos tevas? Tai yra jos tikras tevas,bet jau daugiau nei 20metu gyvena su kita moterim. Ir pries 15metu issikrauste i krakoziskes.  
Sveik vaikiuk 2020-03-26 21:52:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Šaudyt visus tokius šunis, auklėk ten neauklėjęs jau, žvėris mutavęs ir ne tarp žmonių juos laikyt. O mamai, nežinau už ką taip Dievas baudžia, bet stiprybės.    ATSAKYTI
2020-03-28 00:01:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokias "motinas" šaudyt!   
Elvyra 2020-03-26 20:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveikatos Karenui, kuo skubiau pasveikti, o tėveliams rasti pinigėlių, sugražinant vaikui sveikata. Užjaučiu Jus, baisi nelaimė, siaubas. Vargšas vaikas, ka jam teko išgyventi, sunku suvokti   ATSAKYTI
Natalija. 2020-03-26 21:39:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Patikiek jai pinigeliu ieskot nereikia. Jos tokia natura kokia beda nebebutu ji nori istraukt kuo daugiau naudos. Pazistu Katiucha nuo vaikystes, ji visada tokia buvo...   
Natalija. 2020-03-26 21:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gaila kad ta beda atsitiko su vaikiuko, o ne su ja! Vaikui kuo greiciau pasveikt.   
:-( 2020-03-26 20:13:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zmones kaip mylit gyvunus taip ir turit, laikot kaip kalinius prie budu, nieko nemato tik savo buda ir ta pati vaizda tai ir tampa kai kurie agresyvus, plius vaiku kiti nemegsta, nes juos erzina pastarieji. Tik zmones atsakingi uz savo vaikus ir gyvunus, kurie taip pat kaip vaikai nesupranta kas galima, o kas ne. Sitiek atveju, sitiek nutikimu ir palikt vaikus ar gyvunelius be prieziuros gali tik tingintys uzsiimt jais, atsakomybes neturintys arba labai issiblaske... Taip, gaila labai, nesmerkiu, bet zmones na... !!!!   ATSAKYTI
Gina 2020-03-26 12:39:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baisi nelaime , aišku taip nutikti gali kiek vienam, kaip sakant niekas ne pagalvojo, gal vaikui ne paaiškino , kad prie šunų eiti negalima . būtent čia, aš matau seneliu kalte , taigi jie mate, kad mama išvažiavo, o anukas vienas lauke liko , tai būkite atsakingi , to labiau , kad tokie šunis yra . Situacija labai nepalanki , gydymas ilgas, vaikas perėjo , kaip per pragarą. Skaitau , kur yra pavojingas šuo , vaikas vienas buti neturi . To labiau , kad mama pati bijojo to šuns , o kad ne puolę ginti vaiko tai čia , kaip ir normaliai , nes kiekvienas skirtingai reaguoja būdamas streso būsenose . Aišku truputi gieda parašyti žmonių tu pinigų , kai pati gerai gyveni , tėvai turi ūkius , juk patys kalti dėl tos nelaimes. Suprasciau , kad nebūtų iš kuo . Stiprybės vaikui ir mamai.
   ATSAKYTI
Kam 2020-03-26 14:51:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip gali nutikti? Nelaime ivyko savu seneliu kieme, kuriame laikomas priristas kaukazo aviganio musrunas (gal ir ne vienas), o vaikas paliktas be suaugusiuju prieziuros. Jus mastyti bent kiek sugebat? Cia tas pats, kad duoti vaikui degtukus ir sakyti, kad del gaisro niekas nekaltas. Durniu laivas kazkoks.  
Natalija 2020-03-26 16:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ne truputi gieda, o Gieda is dideles raides! Vaikui sveikatos, mama ant skuduru!   
olsoo 2020-03-26 12:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stiprybes mamai,o vaikui kuo greiciau pasveikti!   ATSAKYTI
Aa 2020-03-26 06:07:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Naglumas fifos begalinis...na turbut visi tie turtai jos neuzdirbti , įpratusi gauti uz dyka. Gaila dzipo parduoti, suprantama...   ATSAKYTI
Bezdonys 2020-03-26 10:22:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aisku neuzdirbti  
Pbezdonys 2020-03-26 10:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Per skirybas viska paliko turtingas vyras  
2020-03-26 20:55:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai gėda prašyti , jei džipu "varinėja"   
As 2020-03-26 05:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na aštuoni metai tai ne trys,toks jau turi suprasti kad negalima eiti prie suns. Keistas vaikis. Stiprybės..   ATSAKYTI
R 2020-03-26 00:09:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prieš maždaug aštuonis metus mano draugę taip pat buvo užpuolęs šuo. Ji tiesiog ėjo gatve kai iššoko šuo ir pradėjo ją kandžioti. Šuns šeimininkė buvo namuose, bet kaip vėliau sužinojom ji pati to šuns bijojo. Šuo visada buvo pririštas, bet kaip tyčia tą dieną atitrūko. Teko trims žmonėms tramdyt šunį. Matosi, kad buvo nemylimas ir neauklėtas. Šuo užmigdutas, nes jau joks auklėjimas jam nebūtų padėjęs. Draugė iki šiol bijo šunų.. Esmė tame, kad jai tuo metu buvo 16m, o šiaim vaikui tik 8m. Jei paauglė mergina gali tapti maistu šuniu tai kaip 8m vaikas sugebės apsigynt? Trauma visam gyvenimui ir dar baimė šunims.. Nesuprantu kaip jis buvo paliktas vienas kai šalia buvo sarginių šunų. Vaikas gi su jais neaugo. Matomai vaikas yra geros širdies ir nežino, kad nevisi šuniukai yra draugiški. O kur tėvai ir sesuo tuo metu buvo? Kalčiausia šioje situacijoje yra mama ir giminaičiai. Tikrai suprantu gali visiems taip atsitikti, bet priežiūros reikia ne tik vaikams, bet ir šunims. Auklėt ir mokint nekandžiot privaloma..   ATSAKYTI
Aida 2020-03-25 23:21:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O ką vaikui paaiškinti?
Kad seneliai nemylėjo šuniuko, neturėjo laiko pamokinti, kaip draugauti, todėl šuo neišmoko būti žmogaus draugu. Ir kad daug yra tokių šuniukų, jie paprastai būna pririšti grandinėmis ir nuėjus prie tokio šuniuko gali nutikti taip, kaip nutiko dabar.   ATSAKYTI
as 2020-03-26 00:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Suo ismokytas sargybai, ir senelis ismokinu taip suni. Reikia mokint vaika kad negalima list prie tokiu sunu ir ypac nepalikinet viena? As pats turiu 2 amerikeciu stafordsiro terkerus, isauginau 1 ir dar auginu porele vaiku ir viskas tvarkoje. O jeigu motina neatsakinga, ir kales atimt vaika. O vaikui sveikatos ir sveikatos.   
To As 2020-03-26 09:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Suo ne kiek nemokytas. Priristas prie grandines ir viskas. Butu mokyras,butu to nenutike.  
Aida 2020-03-25 23:14:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na, o senosios kartai klausimas: kada Jūs suprasit, kad šiais laikais auginti šunį sargavimui,.ypač jo nedresuojant, atrenkant piktesnį ir tikintis, kad viskas kažkaip susitvarkys savaime, yra atgyvena? Čia žiaurus pavyzdys, kiap susitvarkė savaime. Ne, socialiam miesto šuniui nėra normalu graužti vaiką. Bet jeigu tyčia renkiesi sargybai piktą šunį ir jo nedreauoji, tai turim, ką turim. Arba jei mieste leidi vaikui glostyt svetimo žmogaus dresuotą šunį ir tas šuo toleruoja tą, tai kodėl reikia tikėtis, kar vaikas kažkokiu būdu supras, kad su senelių kaime augančuu šuniu reikia elgtis kitaip, atsrgiau?   ATSAKYTI
Svecias 2020-03-26 00:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks protingas tevas ar motina leis gluostyti svetima suni:????? Kokie normalus tevai paliks maza vaika viena su sargybiniu suniu???? Man taip gaila sito vaikiuki kad jam yaip atsitiko ir kad turi tokia neatsakinga mama....   
Sveciui 2020-03-26 10:00:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Suo kaip ir savas buvo. Tik kadangi nesirbta su sunimi,tai todel taip ir nutiko. Dar neaisku ar vaikas jo neisprovokavo  
Aida 2020-03-25 22:56:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kada pagaliau išmokysit vaikus nelįsti prie šunų?    ATSAKYTI
Natalija 2020-03-25 22:29:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveiki. Ar jūs turite nors biški proto? Tokia nelaime o jus apie jos turta rašote. As kaip pamačiau vaika net bloga pasidarė, ne duok dieve tokios nelaimes. Aš negalvoju kad mama neatsakinga, bet tu ir ne žinai kas gali atsitikti.
Šeima ir taip visa gyvenima prisimins ta ivyki. Ir čia ne taip lengva pamiršti šita tragėdija.   ATSAKYTI
aiste 2020-03-26 01:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
neduok dieve tokios mamos vaikams, po poros metu ta nevikusi mama viska pamirs... Jeigu suovejo ir ziurejo kaip suo kandzioja jos vaika ir nieko ne dare, kokia ji mama?
Natalija jeigu jums taip butu irgi stovetumet ir ziuretumet kaip suo kandziuoja jusu vaika ir lauktumet pagalbos???? As pati tam suniui gerkle perkandyciau, ka kaime nera kokio kastuvo, kirvio, ar dar kokiu daiktu su kuriom galima apgint savo vaika?   
Vytenis 2020-03-25 21:50:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stebiuosi kokia didele dalis jūsų lietuvių yra zertvos ir tik klavetura mokat spauditi ir apsimesti protingais kritikuodami :)) bet nieko keisto gi čia degradų valstybe ir komentatoriai tai tik patvirtina gėda....   ATSAKYTI
Aa 2020-03-26 05:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Degradu taip,tik vat kazkodel jūs tokie emigrantai geruliai visi i sia degradu valstybe uodegas pabruke sliauziat kai tik subine pradeda svilti. Kodel gi a?  
Julija 2020-03-25 20:59:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kantrybes, stiprybes ir dideles sveikatos Karenuj ir jo seimai.   ATSAKYTI
Jonuks 2020-03-25 20:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stiprybes tau ir tavo vaikui katia!!!   ATSAKYTI

Top Video

Kosinčia keleive pasiskundęs autobuso vairuotojas po savaitės mirė nuo koronaviruso
DABAR RODOMA
Kosinčia keleive pasiskundęs autobuso vairuotojas po savaitės mirė nuo koronaviruso
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
REKLAMA
Trynukės sesės per pirmuosius savo gyvenimo metus spėjo ne tik patirti karantiną, bet netrukus sulauks ir savo pirmųjų Šv. Velykų (nuotr. asm. archyvo)
Prieš kiek daugiau nei vienuolika mėnesių vilniečius Vaidą ir Edmundą Petravičius likimas apdovanojo net triguba laime – porai gimė trys nuostabios mergytės. Trynukių pirmieji ...
Koronavirusas pasiglemžė slaugytojos Rebekos gyvybę (nuotr. facebook.com)
Išgelbėjusi daugiau žmonių, nei daugeliui tenka per visą gyvenimą, nuo koronaviruso mirė 29 metų slaugytoja, rašoma mirror.co.uk. Rebecca Mack, kuriai daugybė žmonių skyrė ...
Paulius Morkūnas (nuotr. asm. archyvo)
Prieš pat gražiausias pavasario šventes „TV pagalbos“ veterinaro Pauliaus Morkūno klinikoje apsilankė vagys ir pavogė aukų dėžutę, kurioje buvo pinigai skirti tiems, kurie ...
Linas Vaitkevičius (nuotr. asm. archyvo)
Daugeliui Velykos asocijuojasi su laiku, kuomet prie gausaus šventinio stalo susirenka visa šeima ir namus pripildo artimųjų balsai ir juokas. Tačiau šiemet jos bus kitokios. ...
Ilka Adams (nuotr. asm. archyvo)
Asmeninė trenerė ir mitybos specialistė Ilka Adams su vadinamu Lietuvos tarzanu Andriumi Pauliukevičiumi jau skaičiuoja paskutines dienas, kuomet galės pamatyti savo ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų