Tragiška 7-metės mirtis sukrėtė net ir medikus: užgeso pirmąją operacijos minutę

Sveikas vaikas mirė nesudėtingos tonzilių šalinimo operacijos metu, rašoma mirror.co.uk.

Netektis  (nuotr. 123rf.com)

Septynmetė Paisley Cogsdill mirė vos prasidėjus operacijai, po vienos minutės – jos tėvai sako, kad operacija buvo atliekama norint atsikratyti knarkimo.

Mergaitei JAV Pietų Karolinos valstijoje buvo atliekama tonzilektomija, kai jos širdis staiga sustojo.

Šeimos nariai „WHNS“ sako, kad Paisley buvo visiškai sveika. Jos močiutė Mary Beth Truelock sako: „Vežama į operacinę ji visai nebijojo. Ji šypsojosi ir buvo patenkinta. Viskas buvo gerai.“

Mergaitės šeima sako, kad Paisley buvo labai aktyvus vaikas, kuris viską darydavo džiaugsmingai - nuo žaidimų kamuoliu iki hiphopo šokių ir gimnastikos, kuria užsiimdavo su draugais.

Internete buvo pradėtos rinkti lėšos mergaitės laidotuvėms – iš viso surinkta daugiau nei 30 000 $.

Didžiojoje Britanijoje viešosiose ligoninės nuo 2016 metų balandžio iki 2017 metų kovo buvo atlikta apie 37 000 vaikų tonzilektomijų, dar daugiau jų atlikta privačiose ligoninėse. 2018 metų kovo mėnesį po tonzilektomijos praėjus kelioms dienoms dėl tonzilito atsikartojimo padarytos žalos smegenims mirė keturmetis Loganas Solheimas.

Berniukui operaciją atlikus ligoninėje, viskas ėjosi gerai ir jis buvo išleistas su tėvais važiuoti namo. Tačiau kitą dieną vaikas ėmė vemti krauju ir jam pasidarė sunku kvėpuoti. Jis buvo skubiai vėl išvežta į ligoninę greitąja pagalba, bet ten po dviejų dienų mirė.

Patologas dr. Rajeevas Shukla, atlikęs vaiko skrodimą, tyrėjams pranešė, kad po tonzilių šalinimo operacijos jam prasidėjo katastrofiškas vidinis kraujavimas. Jis sako, kad nors tokia rizika operacijos metu išlieka, tai yra labai retas atvejis.


Rašyti komentarą...
s
straipsnis
2020-02-28 23:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šio straipsnio tikslas tėvus pagąsdinti? Koks tikslas rašyti apie sporadinius/ vienetinius įvykius užsienyje? Gąsdinti lietuvių tautą, kelti paniką mamoms, kurios dabar ruošia vaikus panašioms operacijoms, nors LT tokių nesėkmių nebuvę? Po tokių straipsnių tėvai geria antidepresantus, raminamuosius. Nerašykit retų atvejų, pasaulyje daug kas atsitinka vieną kartą, bet štai lietuviai naudoja daugiausia antidepresantų.. Svarbu formuoti teigiamą mikroklimatą, kelti geras emocijas.
Atsakyti
-4

l
lina
2020-02-28 16:26:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nuostabaus , kai po operacijos duoda valgyti bet ka,kad ir skrudinta duona ar astru maista ir ta pacia diena isleidzia namo:)
Atsakyti
0

D
Dange
2020-02-29 21:58:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano vaikui po savaites operacijos taip pat pradejo kraujuoti ir vos spejome nuvesti iki ligonines soko busenoj.net baisu prisiminti kuo galejo baigtis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų