Kaunietė sūnui surengė nepamirštamą šventę: pamatęs neteko amo

Kiekviena mama savo vaikui nori sukurti stebuklingą ir nepamirštamą gimtadienio šventę. Kaunietė Skaistė „Facebook“ tinkle pasidalino šventės, kurią surengė savo sūnui Ainui nuotraukomis. Jos sužavėjo šimtus lietuvaičių.

Sūnui surengė nepamirštamą gimtadienio šventę (nuotr. asm. archyvo)
21

Šių metų pradžioje moteris ruošė savo sūnelio 4-ojo gimtadienio šventę, kurio tema – kariuomenė. Berniuko mama juokėsi, kad išrikti temą nebuvo sunku, nes auga tikras patriotas – šiuo metu vaikas domisi viskuo, kas susiję su kariuomene ir visa jos amunicija.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sūnui surengė nepamirštamą gimtadienio šventę

Pasiruošimas užtruko apie savaitę – kadangi pati Skaistė yra dekoratorė, tad surasti dekoracijas sūnaus gimtadieniui sunku nebuvo. Daugiausiai laiko truko pats idėjos generavimas, kas ir kaip turi atrodyti, o visi techniniai dalykai buvo kur kas lengvesni.

Sūnui surengė nepamirštamą gimtadienio šventę

Stalo viduryje stovėjo pagrindinis gimimo dienos atributas – tortas. Jis irgi atitiko gimtadienio šventės temą. Jis buvo lietuvių akiai įprasto kamufliažo spalvų. Berniuko mama pasakoja, kad tortą kepė pati. Tai tarsi tradicija atsiradusi nuo pat pirmojo sūnaus gimtadienio.

Sūnui surengė nepamirštamą gimtadienio šventę

Skaistė pasakoja, kad pamatęs šias gimtadienio dekoracijas, sūnus neteko amo. Jis labai džiaugėsi ir kurį laiką neleido nukabinti papuošimų. Tiesa, kiek atsiėjo toks dekoras pasakyti sunku, nes Skaistė nebandė skaičiuoti išlaidų susijusių su sūnaus gimtadieniu. Tačiau sako, kad suma tikrai gavosi nedidelė.

Moteris su šeima gyvena Kaune. Jos darbas ir hobis – švenčių dekoravimas, dekoras. Taip pat dėsto ir profesinėje mokykloje, kur moko vaikus konditerijos. Tad ketvirtojo sūnaus gimtadienio pasiruošimas nebuvo didelis iššūkis.


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2020-02-03 06:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuole mama sveikiname
Atsakyti
-3

V
Virginija
2020-02-04 12:24:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man labai patinka tai įdomu ir naują.
Atsakyti
-2

A
2020-02-03 00:22:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu, bet tai turėjo kainuoti . Dukrai bandžiau .... Kainos didelės dekoracijų, smulkmenų + maistas. Kartais tikrai pagalvoji ar verta tiek pinigų išlaidauti
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų