TOP3 Zodiako ženklai – 2020 metų nelaimėliai: meilei ir sėkmei teks tarti sudie

2020 metais visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir pačio geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)
36

Portalas wemystic.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriuos 2020 metais lydės bloga sėkmė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

VĖŽYS

Vėžiams patariama pasiruošti tam, kas jų laukia naujais metais. Ateinančiais metais šio Zodiako ženklai visur įžvelgs klastą ir ims mažiau pasitikėti aplinkiniais žmonėmis. Rekomenduojama ateinančiam laikotarpiui pasiruošti iš anksto ir dar dabar pradėti dirbti su savo intuicija. Artimiausiu metu nepriimkite svarbių verslo sandorių ir lengvai nepasitikėkite aplinkiniais.

SVARTSYKLĖS

Svarstyklėms ir taip visą gyvenimą nesiseka pasitikėti tais žmonėmis, kuriais vertėtų, o aplinkiniai šį ženklą nuvilia labai dažnai. Deja, ir ateinančiais metais Svarstyklės vis dar nemokės tinkamai atsirinkti žmonių. Patariama nustoti žiūrėti atgal į praeitį ir ypač taupyti savo pinigus. Meilės reikalai taip pat nebus saldūs, ypač antrojoje metų pusėje. Todėl būkite itin atidūs, ką įsileidžiate į savo gyvenimą.

AVINAS

Avinams naujųjų metų pradžia gali sietis su visiškai tamsiu periodu. Šio ženklo atstovai nesupras, kodėl netikėtai ėmė strigti visi jų sugalvoti projektai, o aplinkinių susižavėjimas Avinais kris sparčiu žingsniu žemyn. Patariama gerai apgalvoti kiekvieną savo sprendimą, tai darykite net du kartus, o didelių sprendimų šiais metais geriau nepriimkite. Prisiminkite savo veržlų charakterį ir stipriu žingsniu eikite pirmyn.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2019-12-08 08:30:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam rašot nesąmones!
Atsakyti
-1

J
Jonas
2019-12-08 01:11:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pokštininkai, specialiai užmetu akį tai ar gerai, ar blogai - avinas visur dalyvauja...
Atsakyti
0

R
Rasa
2019-12-08 00:12:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
O as Radau, kad vandeni Ai bus bomzais kitais metais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų