Iš tragiškai JAV žuvusio lietuvio mamos – jaudinantys žodžiai

Vos prieš kelias dienas šalį sukrėtė tragiška žinia apie Jungtinėse Amerikos valstijose žuvusį lietuvį. Artimieji bei šeima prašė neabejingų lietuvių finansiškai prisidėti prie kūno pargabenimo ir laidotuvių išlaidų.

Iš tragiškai JAV žuvusio lietuvio mamos – širdį veriantys žodžiai  (nuotr. asm. archyvo)

Jau aišku, kad žuvęs Benas Bačanskas bus netrukus pargabentas į Lietuvą, o jo mama socialiniame tinkle pasidalijo jautria žinute apie sūnų bei visus žmones, kurie neliko abejingi. Taip pat sūnaus netekusi mama pranešė, kur bus galima atsisveikinti su Benu.

„Šiomis skausmo dienomis supratau, kokioje šviesioje aplinkoje gyvena mūsų šeima, tiek daug, Mielieji Žmonės, mums dovanojate Gerumo ir Šviesos...

Esate tarytum Saulė danguje, kuri šviečia ir šildo...

Beno urnelė jau pakeliui į Lietuvą. Atsisveikinimas su Benu Skapiškio miestelyje, Varpo a. 4. nuo šeštadienio (rugsėjo 7 d.) 14 val. Pirmadienį 11 val. Šv. Mišios Skapiškio bažnyčioje, po mišių išlydėsime Beną į Skapiškio kapinaites. Praneškite, prašau, vieni kitiems. Ačiū.“

Primename, kad nelaimė įvyko Jungtinėse Valstijose, Ilinojuje, nelaimingo atsitikimo metu rugpjūčio pabaigoje. Ten žuvo Lietuvos pilietis Benas Barčanskas. Jo šeima bei artimieji iškart po nelaimės prašė neabejingų lietuvių pagalbos. Jie išreiškė norą parsivežti mirusio sūnaus Beno kūną, kad jis atgultų amžino poilsio Lietuvoje.

„Benas buvo nuostabus jaunas žmogus su dideliais tikslais ir praeitą savaitę žuvo pačiomis baisiausiomis aplinkybėmis, bekeliaudamas po Ameriką. Šis žmogus buvo neeilinių sugebėjimų, be proto nuoširdus ir geras, meniškas, mokėjo išlaikyti ramybę, kuri taip žavėjo.

REKLAMA

Jis tik pildė savo svajonę keliauti po Ameriką, kuri pasiglemžė jį.

Dėkoju kiekvienam atskirai iš visos širdies, kuris prisideda. Benas nusipelnė to ir dar daugiau. Pasidalinkite, kad kuo daugiau žmonių pamatytų ir padėtų“, – socialiniame tinkle rašė artimieji.

Žinią apie lietuvio mirtį BNS patvirtino Lietuvos generalinis konsulas Čikagoje Mantvydas Bekešius.

„Pirmiausia, užuojauta artimiesiems. Apie įvykį sužinojome iš Ilinojaus teisėsaugos institucijų. Mums skambino detektyvas, kuris tiria tą atvejį, ir pranešė, kadangi jie nustatė, kad tai Lietuvos pilietis“, – teigė diplomatas.

Pasak M. Bekešiaus, žuvo jauno amžiaus vyras, apie nelaimę pranešta artimiesiems ir Lietuvos policijai.

„Žinome, kad tai jaunas žmogus. Detektyvas mums pranešė, kad susisiekė su artimaisiais. Savo ruožtu, mes informavome Lietuvos policiją, kad susisiektų su šeima“, – teigė M. Bekešius.

 


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2019-09-06 16:14:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievas pasiima pacius geriausis ir jauniausius...Uzuojauta seimai.
Atsakyti
-2

M
Mia
2019-09-11 10:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai Dievo nera tai ir karmos nera
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų