Astrologų prognozė ketvirtadieniui: teks pastovėti už save, veršis lauk jausmai

Ketvirtadienio rytas – romantiškai saulėtas. Astrologai teigia, kad kai kam romantiška bus visa diena – susikaupę jausmai pradės verštis lauk. Taip pat, kai kam reikės pastovėti už save, nes diena jums jau yra paruošusi neeilinių iššūkių. Stenkitės elgtis santūriai, apgalvotai. Ką žvaigždės žada konkrečiai jums – skaitykite toliau.

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Galimi kažkokie įvykiai, susiję su konkurencija, partneryste, meile. Turbūt įsitikinsite, kad jokiu būdu nenorite prarasti vieno jums svarbaus asmens palankumo.

Tauras

Jums gali būti nelengva, ypač jei tenka kovoti už savo interesus, kažką dalintis ar bandyti atgauti, įteisinti. Priešininkai nebus linkę nusileisti. Galbūt jausite susirūpinimą dėl konkurso, varžybų.

Dvyniai

Ši diena bus įdomesnė, jeigu esate nekasdieniškoje aplinkoje, kelionėje, užsienyje. Tačiau galimos tam tikros ekstremalios situacijos, išbandymai.

Vėžys

Dieną turbūt iš peties padirbėsite, o jeigu esate kelionėje - aktyviai pajudėsite nelengvu maršrutu. Vakaras palankus pasibuvimui su draugais, visuomeniniams ir kolektyviniams renginiams, sąskrydžiams.

Liūtas

Šiandien nusimato draugiški susitikimai, dalyvavimas viešuose ar kolektyviniuose renginiuose, tačiau bus gana lengva susipykti, sugadinti įspūdį ar net sukelti skandalą.

Mergelė

Kils originalių, tačiau beveik neįgyvendinamų sumanymų. Nebūkite pernelyg naivūs, jei nenorite sau pakenkti. Jeigu įmanoma, pravartu atsiriboti nuo šurmulio ir pabūti vienumoje, atsipalaiduoti.

REKLAMA

Svarstyklės

Dėl svaigalų vartojimo gali sutrikti jūsų emocinė pusiausvyra, kilti keistų incidentų ir pan. Galbūt turite slaptų priešų, ir jie nepaliaudami spendžia jums klastingus spąstus, kuria provokacijas.

Skorpionas

Slopintos emocijos pasieks tokį lygį, kai visi jausmai ims veržtis išorėn. Galite iškrėsti tai, kas jums paprastai nebūdinga. Kita vertus, tikėtina, kad jūsų kurstymai sulauks norimo palaikymo. Galite nerimauti dėl vaikų išdaigų.

Šaulys

Labai norėsite elgtis taupiai, tačiau lyg tyčia vis kils pagundų ar būtinybė pasišvaistyti pinigais. Jeigu kažkam iš artimos aplinkos pirksite dovaną, nemanykite, kad ji būtinai turi būti brangi. Būkite išradingi.

Ožiaragis

Galimos įvairios peripetijos profesijos sferoje ir giminėje, šeimoje. Jūs ar kažkas iš artimųjų turės ruoštis kelionei, vestuvėms, krikštynoms ar pan. Panašu, kad jums labai reikės kitų palaikymo.

Vandenis

Dėl artimo žmogaus elgesio ar situacijos jausitės neramiai. Pasirūpinkite, kad be priežiūros nepasiliktų jūsų vaikai ir nesukeltų gaisro ar kitų pavojų, gedimų. Jums derėtų vengti alkoholio, abejotinų nuotykių.

Žuvys

Šiandien jausitės kažkaip azartiškai, aistringai, net jei jums jau kelintą dieną iš eilės tenka įtemptai plušėti. Pravartu pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu.

Šaltinis: vytautus.com

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų