Žvaigždės vers nerimauti: kai kam ir toliau reikės būti itin atsargiems

Pirmadienis visiems Zodiako ženklams buvo prognozuojamas itin sudėtingas. Jau antradienį situacija gerės, tačiau tik kai kuriems ženklams. Daliai ir toliau reikės būti atidiems, atsargiems. Kiti šiandien užmegs naujus santykius, kurie gali būti naudingi ateityje. Ką astrologai prognozuoja jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Pasireikš didelis seksualinis aktyvumas, romantiškos nuotaikos, o iš atkaklaus ir išradingo gerbėjo galite sulaukti kažko netikėto. Vis dėlto nelįskite į pavojingas aferas, azartinius žaidimus.

Tauras

Emociškai ir techniškai ši diena nekokia, tačiau širdį glostys meilė, o jeigu esate toli nuo namų, tai ir kurortinės pramogos, gardumynai.

Dvyniai

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote: partneriai, artimieji, vaikai gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę.

Vėžys

Būsite labai veiklūs. Viena vertus, tai bus naudinga. Galite užmegzti puikių kontraktų, draugystę, partnerystę. Kita vertus, per didelis azartas ir rizikavimas atneš rimtų problemų. Eibių gali prikrėsti ir jūsų vaikai.

Liūtas

Kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis ateityje gali duoti naudos. Jeigu šiandien leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų, reikalingų daiktų.

Mergelė

Būsite energingi, darbštūs ir seksualūs. Kita vertus, pasireikš impulsyvumas, neatsargumas, dėl kurio galite pakenkti sau arba kitiems. Kurstydami ugnį, pagalvokite apie gaisro galimybę (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme).

REKLAMA

Svarstyklės

Nenustygsite vietoje, veršitės bendrauti. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su dalykine veikla, arba išgirsti naujieną, susijusią su kokios nors svarbios jums srities permainomis. Įvertinkite, ar tai jums naudinga finansine prasme.

Skorpionas

Jausite sunkiai paaiškinamą nerimą. Nuo kitų valios priklausančiuose reikaluose tikėtinos kliūtys. Venkite triukšmingų susibūrimų, susilaikykite nuo ydingų pagundų. Neviršykite greičio kelyje ir tinkamai eksploatuokite techniką.

Šaulys

Šiandien energijos viskam užteks. Tik galbūt bus per smarkiai „verčiamasi per galvą“, siekiant nemažų tikslų, o tai gali lemti susižeidimus, praradimus. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę, venkite nepamatuotos rizikos.

Ožiaragis

Jūsų pasipelnymo idėja gali pasirodyti nepraktiška. Tačiau jei tai susiję su menu, labdara, medicina, surizikuoti verta. Seksis pasidarbuoti ir kitur, kur reikalingas įkvėpimas, originalumas. Sparnus teiks meilė. Daugiau laiko skirkite vaikams.

Vandenis

Šiandien neteks liūdėti. Galite tikėtis aplinkinių dėmesio, pasiūlymų susitikti. Komercinis pojūtis, apsukrumas, kūrybingumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą.


Rašyti komentarą...
S
Saulėnas
2019-08-27 09:46:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tikiuosi šiandien paeis korta. Pastačiau už LT, kad imsim +14. Tikiuosi ir zvaigdes pades.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų