Antonovienė pasibaisėjo nemokamai gautu maistu: radinys net nupurtė

Rima Kristina Antonovienė nusprendė paviešinti šlykštų radinį sausainyje. Ji teigia, kad kirmėlę jame surado atsitiktinai, tiesiog pradėjusi valgyti. 

Stebinantys Antonovietės pokyčiai (nuotr. asm. archyvo)
3

Jos teigimu, sausainius ji gavo atėjusi pasiimti nepasiturintiems skirto maisto Baisogaloje. „Tai paprasti avižiniai sausainiai, kaip aš sakau, toks maistas, turbūt, skirtas sportininkams, nes kupinas baltymų. Kitų sausainių nelaužiau ir niekas prie jų liestis nenori.

Susisiekiau su Maisto ir veterinarijos inspekcija, sakė, kad būtinai tirs šį atvejį, nes tai jau nėra pirmasis. Yra buvę ir pelėsio, ir kandžių krūvos kruopose.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antonovienė pasibaisėjo nemokamai gautu maistu

Aš nenoriu skųstis ir man neturėtų būti gėda. Gal kiti ir galvos, kad specialiai keliu tokius dalykus į viešumą, gal kokios reklamos noriu, tačiau mano tikslas yra parodyti, kas už to slypi. Esu tikra, kad per varguolius, kurie gauna šį maistą, kažkas labai gerai plauna pinigus ir dedasi juos į kišenę.

Man šitos baltos kirmėlės, randamos maiste, yra pačios šlykčiausios iš visų, niekas net nenori liestis prie jų, net purto“, – sakė R.Antonovienė. 

Moteris patikino, kad jau pirmadienį kreipsis į atitinkamas įstaigas ir oficialiai atsisakys tokios paramos maistu, kurią iki šiol daugiavaikė nepasiturinti šeima gaudavo kartą per du mėnesius. 

 

 


Rašyti komentarą...
K
Kaunietė
2019-08-23 17:33:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena "Ponia" atsirado,šlykštu žiūrėti . Iškepk vaikams sausainius,o ne reklamas darykis ,su kirminais ir netvarkingais nagais. "Lietuvos žvaigždės" Kuo toliau tuo šlykščiau... ....
Atsakyti
-6

N
Nesvarbu
2019-08-23 17:52:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pabandyk dirbti ir užsidirbti, užteks gyventi iš kitų. Šlykštu jau darosi!
Atsakyti
-4

S
Sportuoja
2019-08-23 16:31:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
savimi, kaip sako rūpinasi, o dirbti negali dėl sveikatos. Nesuprantu. Na neturiu aš sveikatos, bet stengiuosi tikra ta žodžio prasme dašliaužti iki darbo vietos, bet apie jokį sportą negaliu net pasvajoti, nes atidirbus, jau sporto nebereikia, nors darbas ne fizinis.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (66)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų