Naujausias Šulijos horoskopas: 1 ženklui – pasakiškas metas

Pats metas sužinoti, kas laukia jūsų beprasidedančią savaitę. Įsiklausykite į Naglio Šulijos prognozes ir tiksliai žinosite, kokių klaidų nedaryti. 

Naglis Šulija (G. Kropio „ŽMONĖS Foto“ ir laidos „Visi mes žmonės“ nuotr.) (nuotr. Organizatorių)

Avinas. Darbui apskritai metas neutralus. O štai linksmų, smagių dalykų gali būti tiek, kad visus bus sunku ir aprėpti, sudalyvauti. Tačiau ir patys labai lengvai kursite gyvenimo šventę sau ir visiems esantiems šalia. Žinoma, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su scena, grožio, pramogų kūrimu.

 

Jautis. Dėmesys gali nukrypti namų, šeimos reikalų link – palankus metas arba imtis, arba tęsti darbus šioje srityje, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Tinkamas metas tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, smagu būtų ir sutelkti šeimos narius, gimines bendram reikalui ar pramogai.

 

Dvyniai. Būsite labai judrūs ir atviri, norėsis bendrauti su maloniais, įdomiais ir/ar naudingais jums žmonėmis, palankus metas neilgoms kelionėms, išvykoms, kurių metu plečiamas akiratis. Taip pat geras metas palaikyti malonius santykius su kaimynais ir artimais giminaičiais.

 

Vėžys. Dėmesys gali krypti įvairiausių piniginių, turtinių reikalų link. Labai palankus metas ir kokio nors nedidelio vienkartinio uždarbio pasiieškoti, ir dėl didesnės algos pasistengti, ir verslo (jei toks yra) reikalus pirmyn pastūmėti. Spektras platus, belieka tik rinktis, kuria kryptimi judėti.

 

Liūtas. Nuostabus metas! Būsite puikios nuotaikos, energingi, labai lengvai tvarkysite dalykinius reikalus (o jų dabar gali būti nemažai), labai lengvai kursite smagius, malonius, gražius dalykus ir sau, ir kitiems, puikiai seksis ir sportuojantiems. O kur dar aplinkiniams puikų įspūdį darantis asmeninis žavesys…

REKLAMA

 

Mergelė. Gali susidaryti įspūdis, kad niekas nevyksta, o tikrasis gyvenimas yra kažkur ten, už nematomos pertvaros. Taip iš tiesų gali būti, bet kartu yra aišku, kad tai laikina – jau kitą savaitę prasidės veiklos etapas. O kol kas galima ilsėtis, svajoti ir kurti planus ateičiai – tikrai pravers.

 

Svarstyklės. Dabar gali būti svarbi kolektyvinė veikla. Puikus metas kartu su artimais draugais ne tk svarstyti, ką smagaus, įdomaus būtų galima nuveikti, bet ir bendrus sumanymus įgyvendinti tiesiog dabar. Su kolegomis darbe irgi palanku imtis naujų sumanymų, projektų, kuriems svarbus komandinis darbas.

 

Skorpionas. Aplinkybės gali sutapti taip, kad teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai nedidelių, bet gana svarbių ir neatidėliotinai tvarkytinų reikalų, sektųsi su grožio, patogumų kūrimu susijusi veikla. Be to, visus darbus gali papuošti smagios, malonios aplinkybės.

 

Šaulys. Nuotaika puiki, energijos daug, tai ir darbai eisis sklandžiai. Tiesa, kol kas jų bus ne per daugiausia. Labai geras metas kelionėms – ir poilsinėms (pavyktų puikiai pailsėti, pasisemti įspūdžių), ir dalykinėms. Rudens darbų metas prasidės po būsimo savaitgalio.

 

Ožiaragis. Aktyvi dalykinė veikla dabar mažai tikėtina, nebent jūsų veikla susijusi su skolomis, paskolomis ir panašiais dalykais. Kai veiklos nedaug, gali gimti noras paieškoti nuotykių, užsiėmimų, kurie kaitina kraują. Palankus metas nuotykingai kelionei prasidės po savaitgalio, dabar būtų galima jai ruoštis.

REKLAMA

 

Vandenis. Labai daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kitų ar kito asmens norų, įsivaizdavimo ir valios. Tačiau tai, kas tarsi siūloma, tarsi eina į jus, žada būti ir naudinga, ir įdomu, ir gražu, dėl to jums beliks tik nuspręsti, kokiomis dalimis ir proporcijomis šitą gėrį priimsite. Panašiai reikalai klostysis ir dalykinėje srityje.

 

Žuvys. Nedideli, tačiau svarbūs darbai, visokie neatidėliotini reikalai rikiuosis į eilę ir reikalaus dėmesio bei pastangų. Teks nemurmėti ir imtis visko iš eilės, kol visa kupeta nebus įveikta. Taip pat dabar labai geras metas rūpintis sveikata, savo bei kitų žmonių sveikatingumu.

 


Rašyti komentarą...
L
Lile
2019-08-11 23:50:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniausiai raso,ir gerus,is medzio iskritom
Atsakyti
0

H
Hh
2019-08-11 22:00:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau sulija horoskopus raso? Nu nx....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų