Parodė Kaune gimusį rekordinio svorio berniuką: apie kilogramą ant žandų ir šlaunų

Kauno krikščioniškų gimdymo namų medikai juokauja, kad čia gimė naujasis Sabonis. Išties šią savaitę čia kauniečių pora susilaukė mažylio, kuris sveria virš 6 kilogramų. Ir tėvai, ir medikai nustebę, mat, kad vaikelis bus didelis žinojo, bet, kad tokio svorio tikrai nesitikėjo.

Susipažinkite, šis ant tėčio Vyčio rankų dabar niurzgantis mažylis – tikras rekordininkas, privertęs iš nuostabos aiktelėti ir savo tėvus, ir Respublikinės Kauno ligoninės krikščioniškų gimdymo namų medikus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune – 6 kilogramų kūdikis

Kauno rekordininkas

Berniuko mama Aistė sako kartu su vyru tikėjęsi, kad berniukas gims drūtas, nes ir pirmoji dukrytė svėrė virš keturių kilogramų, bet, kad sūnus sumuš visus giminės bei net Kauno rekordus ir svers per šešis kilogramus – buvo didžiulė staigmena.

„Šiaip, kad toks didelis net nebūčiau pagalvojus, žadėjo kaip dukrą, ji didesnė šiek tiek – virš 4 kg. Paskutinio echoskopo metu sumatavo 4,2 kg ir aš dar pasiryžus pati gimdyti buvau…“ – šypteli berniuko mama Aistė.

Mama atvirauja, kad kai gydytojai ištraukė vaiką iš pilvo, jie pakomentavo, kad ji jo nenulaiko, tad panašu, kad vaikas svers daugiau. Pasvėrus berniuką, paaiškėjo ir rekordinis jo svoris.

REKLAMA

Mažasis kaunietis sveria 6 kilogramus ir 60 gramų ir yra 56 centimetrų ūgio – tad teko skubiai tėčiui važiuoti ir didesnius, jau kelių mėnesių mažyliui tinkančius rūbelius atvežti.

Tėtis negalėjo patikėti

Vis sūpuojantis mažylį tėtis pasakoja, net negalėjęs patikėti, kai gydytojai ištarė skaičius: „Iš pradžių nesupratau tų skaičių… O paskui, na, ten tik skaičiai šeši, šešiasdešimt, man jis mažytis, aišku, kai koridoriuje pamatai kitą – na, taip, šitas drūtas“, – juokiasi berniuko tėtis Vytis.

Mažylį tėvai pavadino Tauru, kuris šiandien tariamas skamba labai simboliškai. Jis tvirtai pirštukais įsikimba į ranką ir daug valgo. Akušerijos skyriaus vedėja Rasa Babiliūtė pasakoja, kad šio naujagimio sotumas ateina ne taip greitai, todėl berniukas daug valgo, o kai nevalgo – verkia.

Pora sako tokių rekordininkų giminėje esą nėra buvę. Tad iš kur mažylis užaugo galiūnas – belieka tik spėlioti. Dabar tėveliai juokauja, kaip pasiskirstė jo svoris:

„Pas jį žandai didžiuliai ir šlaunytės tokios minkštos. – Kaip jūs ten juokaujate? – Po kilogramų ant žandų ir ant šlaunų“, – sako Aistė.

Medikai tokio atvejo nepamena

Liepos 21-ąją popiet gimęs mažylis sveikas, jaučiasi puikiai ir jau keliauja namo, su ligonine garsiai atsisveikina. Medikai sako, kad iki paskutinės akimirkos Aistė planavo gimdyti pati, tačiau prasidėjus gimdymui tapo aišku, kad be operacijos čia neapsieisi. O svarstyklės skaičiai buvo nemenka staigmena ir patiems medikams.


Rašyti komentarą...
s
senjorė
2019-07-24 19:08:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis kūdikis. Sveikatos mamytei
Atsakyti
-6

L
Levanda
2019-07-25 14:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beda kai pusprociai gimsta ir uzauge nepasikeicia...
Atsakyti
-2

N
Nežinomas
2019-07-24 23:14:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilas/ė tu.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų