Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gyvenime pasitaiko situacijų, kai tenka keliauti su savo antrąja puse: tai gali būti jūsų ilgai laukta kelionė automobiliu po Europą, verslo kelionė ir pan. Tinklalapis voices.yahoo.com pateikia keletą patarimų, kad kelionė ne tik neprailgtų, bet ir padėtų jums vienas kitą geriau pažinti bei sustiprinti tarpusavio santykius.

REKLAMA

1.     Skaičiavimo žaidimai. Nors gali nuskambėti juokingai, bet skaičiuoti, kiek raudonos spalvos automobilių pavyksta aplenkti ar kiek šalikelėje pavyks pamatyti dėl nuleistų padangų sustojusių vairuotojų gali būti smagu. Situacija itin pagerina mažutės lažybos dėl rezultato.

2.     Tapkite audio knyga. Gal neseniai perskaitėte gerą knygą, ar matėte puikų filmą? Papasakokite apie tai sutuoktiniui. Smagiausia tai, kad laikas lėks nepastebimai, o jis ar ji dar galės jums užduoti klausimų. Jei manote, kad pasakoti jums sekasi prastai, dėl visa ko įsimeskite į automobilį audio knygą.

REKLAMA
REKLAMA

3.     Vairuokite pasikeisdami. Juk ilgą laiką sėdint toje pačioje padėtyje ima kamuoti nuovargis, silpnėja dėmesys, tad vairuokite pasikeisdami ir kelionė taps saugesnė.

4.     Bendraukite. Kelionė – puikus metas atnaujinti santykius su žmonėmis, tad pakeliui paskambinkite tėvams ar kitiems giminaičiams, pasiteiraukite kaip jiems sekasi, į pokalbį būtinai įtraukite ir sutuoktinį. Automobilyje rekomenduojama turėti mobiliojo telefono kroviklį, amt nelaimės atveju taip bus paprasčiau išsikviesti pagalbą.

5.     Dainavimas. Nors tai gali pasirodyti idiliškų amerikietiškų filmų kopijavimas, bet iš tiesų dainavimą padeda prasiblaškyti ir net jei nesate profesionalus solistas linksma daina kelionės metu traukiama su sutuoktiniu jus tikrai pralinksmins.

6.     Trumpi sustojimai ir neplanuoti maršruto pokyčiai. Pietūs pakelės kavinėje ar puodelis kavos greito masto restorane, o gal neplanuotas pasivaikščiojimas gamtoje – tai neabejotinai praskaidrins nuotaiką, padės pailsėti nuo įtempto vairavimo ir suteiks progą nuoširdžiai pabendrauti.

REKLAMA
REKLAMA

7.     Pasinaudokite uždara erdve. Jei seniai norėjote aptarti kokį klausimą ar jums nedavė ramybės kuris nors iš sutuoktinio ketinimų, kelionė – puikus metas tai aptarti, nes jūsų antroji pusė negali nuo jūsų niekur pasprukti. Žinoma, šią situacija reiktų naudotis atsargiai, nes tai gali būti paskutinė jūsų kelionė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų