REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologinė žinia Zodiako ženklams šįkart įvairialypė – sakoma, kad prireiks ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių įžvalgų ar patarimų tam, kad išvengtumėte keblių situacijų.

Astrologinė žinia Zodiako ženklams šįkart įvairialypė – sakoma, kad prireiks ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių įžvalgų ar patarimų tam, kad išvengtumėte keblių situacijų.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali daug ko prisigalvoti ir mėginti jus sugundyti. Kol kas nepatartina startuoti su naujovėmis, reformomis: kažkas pasirodytų neracionalu, nenumatyta. Saugokite vaikus, mylimus žmones. 

Tauras

Diena gana palanki bendravimui, tarpininkavimui, ryšių mezgimui, prekybai, kūrybai. Tačiau kils nerimo, jeigu yra problemų su sveikata. Tinkamai eksploatuokite techniką.

Dvyniai

Šiandien jums tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius visai šeimai planus, bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį be didesnių išlaidų atnaujinti. Nekonfliktuokite dėl smulkmenų.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Diena turėtų būti šauni. Kils noras mylėti ir būti mylimiems. Galite pasireikšti kūrybiniuose projektuose. Šiandien apskritai su jumis bus malonu bendrauti, džiuginsite šmaikštumu, flirtais.

REKLAMA

Liūtas

Šiandien būsite nepakeičiami darbe (jei reikia dirbti). Galimos palankios naujienos, jei ruošiatės kelionei ar egzaminui.

Mergelė

Aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų, aiškinsitės santykius. Jei ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti abejones. Saugokitės traumų, ugnies.

Svarstyklės

Galima finansinė sėkmė, parama per partnerius ar bendras protingas investicijas. Arba kaip tik dabar dėl potencialios sėkmės turėsite kažką nuveikti, aptarti.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su projektu, užsieniu, ar įsigyti dailų pirkinį, pasireikšti kultūriniame renginyje.

Šaulys

Nors pokalbiai bus sėkmingi, tyvuliuos tam tikros povandeninės srovės. Jų įtaka gali būti nelabai apčiuopiama ir vis dėlto reali. Teks pasitelkti žavesį ir diplomatiją, norint pagerinti savo pozicijas.

Ožiaragis

Daug emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Tikriausiai jie aktyviai reikalaus jūsų dėmesio. Galbūt užmegsite naują ar atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Gali lydėti keista sėkmė. Pasižymėsite puikia įžvalga, subtiliu požiūriu, atjauta. Tai leis jums prisiliesti prie neregimos tikrovės, pajusti dvasines sroves, meilės energiją.

Žuvys

Gana nerami diena. Jei ko nors norite iš kitų žmonių, patartina tik prašyti, o ne reikalauti. Akivaizdu, kad paramą ir dėmesį pritrauksite ne priekaištais, o kuo nors malonesniu.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų