Nepatikėsite, kokia medžiaga randama cukruje: parodė, kaip ją išgauti

Šeštadieninio TV3 žadimo „galvOK“ dalyviais tapo atlikėjas Saulius Prūsaitis ir boksininkas Evaldas Petrauskas. Geros nuotaikos nestokojantys žinomi vyrai kaip lygūs su lygiu varžėsi iki paskutinio klausimo, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis žaidimo sekundėmis.

Vienas klausimas itin nustebino abu žaidimo dalyvius. Klausimas, kurį pasirinko Mantas Katleris ir E. Petrauskas, skambėjo taip: kuriuose iš šių namuose randamų miltelinių produktų yra anglies?

Atsakymo variant buvo šie:

A. Druskoje

B. Kūdikių pudroje

C. Cukruje

Nepatikėsite, kokios medžiagos randama cukruje: parodė, kaip tai išgauti

Išgirdęs klausimą M. Katleris šmaikštavo, kad jis jam ir Evaldui sukėlė daugiau klausimų, nei atsakymų. „Man net gėda su juo tartis, nes nesąmonių abu labai daug pasakome. Žiūrovai žiūrės ir sakys, kad gal jūs mažiau galvokite“, – juokėsi humoristas.

Jam pritarė E. Petrauskas, kuris teigė žinantis tik tiek, kad cukrus yra išgaunamas iš cukrinių runkelių.

Abu komandos nariai bandė spėti, kad anglies galima rasti kūdikių pudroje.

Žaidimą „galvOK“ žiūrėkite šeštadieniais 19:30 per TV3 televiziją.

Teisingą atsakymą sužinosite čia: 

 


Rašyti komentarą...
A
Absurdas ne klausimas
2020-11-17 08:58:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios anglies? Elementinės anglies , tiesiog anglies atomų ar kaip čia ? Eilinį karta klausimas yra žiauriai neprofesionaliai sudarytas . Valgomoji druska yra natrio chloridas, anglies nei atomėlio. Cukrus yra sacharozė - organinis anglies , vandenilio ir deguonies atomų junginys, grynos anglies neturi , bet turi daug anglies atomų. Vaikų pudra? Kokia sudėtis ? Turi savo sudėtyje nemažai priedų, kurie yra organiniai junginiai kaip jau minėta iš anglies ir vandenilio atomų. Taigi anglies atomų turi. Klausimas yra ar turi anglies? Geras chemikas traktuos ar turi elementines anglies , nes neklausiama apie sudėti atomus ir panasiai . Atsakymas : anglies neturi nei vienas . Jau kelintas kartas TV neišmanymas neprofesionalumas ir bukumas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų