LTV laida „Gero ūpo!“ jau kraunasi lagaminus į pajūrį. Kitą savaitgalį, per Jonines, Nidoje vyks tradicinis, jau trečiasis, „Gero ūpo!“ finalas.

Dėl geriausios Lietuvos kapelos vardo varžysis trys į finalą iškopusios komandos. Daugiausia šansų šiemet turi alytiškiai. Šiandien aišku, kad iš trijų finalininkų net dvi kapelos – iš Alytaus arba Alytaus rajono. Tai „Tarškutis“ ir „Pivašiūnai“. Trečioji finalo dalyvė paaiškės šį penktadienį.

Čia ir vėl vilčių turi Alytus. Jeigu nelaimės „Punelė“ iš Alytaus rajono, į finalą pateks suvalkiečiai – Zyplių dvaro kapela iš Šakių rajono arba aukštaičiai – „Seni pažįstami“ iš Radviliškio.

„Gero ūpo!” finalo tiesioginė transliacija – tiesiogiai iš Nidos birželio 23 dieną devintą vakare. Finalininkams padės ir šeimininkai nidiškiai „Joldija“ bei Birštono „Raskila“. Kaip finalo svečiai pasirodys folkloro grupės iš Lenkijos ir Rusijos.

Kiti „Gero ūpo! “ svečiai – rumunai ir meksikiečiai. Jie pasirodys Joninių išvakarėse birželio 22 –ąją specialioje „Gero ūpo!“ „apšildančioje“ vakaronėje. Kas geriau pritars „Kitavos“ dainininkams – „trys mylimos“ iš Lietuvos ar svečiai iš tolimosios Meksikos? O gal čigonai iš Rumunijos? Vakaronėje varžysis ir „Šeduvos bernai“, „Ventukai“, „Giedružė“, „Nemunas“. Pritars ir Simonas Donskovas bei laidos vedėjai Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.

LTV Joninės iš Nidos – tiesiogiai birželio 22 ir 23 dieną iš karto po „Panoramos“ per Lietuvos televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų