LNK storulių realybės šou „XXL“ kūrėjai net neprasidėjus filmavimams iš dalyvių sąrašo pašalino dainininkę Laimą Tamulytę, geriau žinomą kaip Mama Rock‘n Roll. Toks sprendimas buvo priimtas netikėtai paaiškėjus, kad Mamai Rock‘n Roll yra atlikta skrandžio perrišimo operacija.

„Įtraukdami Mamą Rock‘n Roll į realybės šou „XXL“ dalyvius, nežinojome, kad būsimajai dalyvei atlikta vadinamoji skrandžio perrišimo operacija, sumažinanti paciento skrandžio tūrį. Tokią operaciją pasidaręs žmogus neatitinka esminės „XXL“ dalyviui keliamos sąlygos - lieknėti sveikais būdais ir nenaudojant jokių drastiškų priemonių kaip riebalų nusiurbimas, skrandžio perrišimas ir panašiai“, – sakė realybės šou „XXL“ prodiuseris Justinas Milušauskas.

Teisindamasi, kodėl nuslėpė operaciją, Mama Rock‘n Roll bandė juokauti: „Ketinau šiame šou dalyvauti ne kaip Laima Tamulytė, o kaip Mama Rock‘nRoll, o pastaroji neturi nei paciento kortelės, nei jokių sveikatos problemų, ką jau kalbėti apie operacijas“.

Tačiau naujojo televizinio projekto kūrėjai nelinkę taikstytis su tokiais juokais. „Kova dėl pagrindinio prizo šiame realybės šou - labai rimtas dalykas. Dalyviai atrenkami ir pagal tai, kaip kovingai jie nusiteikę siekti kuo geresnių rezultatų sveikai metant svorį. Čia dėl pagrindinio prizo – tūkstančio litų už kiekvieną numestą kilogramą kovos tik tie, kurie verti jį laimėti.“

REKLAMA

Tarp trenerių – ir atletiškasis verslininkas

LNK storulių realybės šou „XXL“ būsimieji dalyviai gali jau pradėti drebėti dėl savo apvalumų  - į  naujojo projekto komandą įsijungė du itin griežtai nusiteikę, labai patyrę ir turintys skirtingą patirtį treneriai – Marius Gelažnikas ir Valdemaras Kavaliauskas.

Treneris Marius Gelažnikas, prabangios drabužių parduotuvės vadovas, jaunystėje užsiiminėjo lengvąja atletika, tačiau pasinėręs į verslo kūrimą, kaip pats sako, ramiai ėmėsi auginti lašinius, kol pasiekė 112 kg. „Tiek priaugus man buvo gėda net pasirodyti sporto salėje, todėl savarankiškai ėmiausi laikytis dietos, daug skaičiau šia tema, tapau tikru mitybos ekspertu”, - sako verslininkas. Numetęs svorį iki 82 kg. M. Gelažnikas ryžosi nueiti į sporto klubą ir paprašė trenerio, kad jį nulipdytų. „Galiu be galo daug patarti žmonėms, norintiems atsikratyti antsvorio. Esu ne tik perskaitęs daugybę literatūros svorio metimo ir kūno formavimo klausimais, bet ir viską išbandęs savo kailiu. Pats nuėjau kančių kelius mesdamas svorį todėl „XXL“ dalyviams galėsiu duoti daug daugiau nei bet kuris profesionalus treneris. Tiems, kas pateks į mano komandą, šiame realybės šou pasiseks“ – sako ambicingasis M. Gelažnikas ir pažada, kad jo padedami dalyviai „mirs, kentės, tačiau nugalės“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų