REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Penktadienį traukos varžybų, dažniausiai vadinamų tiesiog drag‘u, mėgėjai galėjo stebėti net dvi „Aurum 1006 km“ lenktynių programoje buvusias lenktynes.


Penktadienį traukos varžybų, dažniausiai vadinamų tiesiog drag‘u, mėgėjai galėjo stebėti net dvi „Aurum 1006 km“ lenktynių programoje buvusias lenktynes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmieji vidurdienį apdovanojimus išsidalijo „Ultima8 Drag“ varžybų dalyviai, o vakare kovos persikėlė į pagrindinę lenktynių trasą, kur jų dalyviai varžėsi dėl tradicine jau tapusios Kelių policijos taurės.

REKLAMA

Pirmą kartą šių lenktynių dalyviai išvydo parašiutų pagalba stabdomus automobilius, kas savaime kėlė papildomą susidomėjimą.


„Ultim8“ drago lenktynės „Aurum 1006 km“ varžybose

Vėlai vakare finišavusių varžybų dalyviai lenktyniavo pagrindinėje „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje ir dėl apdovanojimų rungėsi perpus trumpesnėje nei treniruočių 1/8 mylios (201,168 metro) atkarpoje.


Norą varžytis dėl Kelių policijos taurės pareiškė 45 šios sporto šakos entuziastai, atvairavę kruopščiai parengtus, galingus automobilius, pasižyminčius puikiu startiniu greičiu.

REKLAMA
REKLAMA

Darg‘o dalyvių parke dėmesį traukė tokie automobiliai kaip didžiausią galingumą, net iki 1060 AG išvystantis Roberto Kuktos „Mercedes-Benz e 63 AMG“, vilniečio Domanto Bimbos „Tesla Model S“ (770 AG), klaipėdiečio Egidijaus Vilučio „Dodge Durange SRT Helicat“ (900 AG), šeimyninio kauniečių ekipažo Ievos „Audi RS 3“ (400 AG) ir Justo Pečeliūnų „Volkswagen Golf MK2“ (330 AG) ar irgi kauniečių Laimio Sadausko „Audi R8“, generuojantis nuo 620 iki 1300 AG pajėgumą, tos pačios markės ir modelio Irmanto Burinsko kiek kuklesnis, išvystantis 800 AG.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ultim8“ drago lenktynės „Aurum 1006 km“ varžybose

Bet pasiekiama automobilio galia – tai viena, o mokėjimas jį valdyti – kita. Ne visiems tai pavyko suderinti, tačiau lenktynės yra lenktynės, vienąkart jas laimi vieni, kitąkart kiti.


Vėlų penktadienio vakarą paaiškėjo Kelių policijos taurės nugalėtojai ir prizininkai. Pasveikinęs juos ir įteikęs Kelių policijos taures Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovas Vytautas Grašys pažymėjo, jog jo vadovaujama tarnyba gali tik džiaugtis, kai adrenalino mėgėjai varžosi saugiose, specialiose kvalifikuotų teisėjų prižiūrimose trasose, o ne keliuose.

REKLAMA

„Mes, šio lenktynių festivalio organizatoriai didžiuojamės ne tik šiandien pasiektais net keliais trasos rekordais. Mus džiugina ir tai, jog kelių policija mūsų trasoje rengiamomis drag‘o varžybomis propaguoja legalų, dideliais greičiais pasižymintį automobilių traukos varžybų sportą ir skatina adrenalino mėgėjus laikytis saugaus eismo reikalavimų bei rodyti pavyzdį kur ir kaip galima lenktyniauti“, - sveikindamas nugalėtojus ir prizininkus sakė pagrindinis „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius, VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis.

REKLAMA


Kelių policijos taurės nugalėtojai ir prizininkai:


DAILY klasė:


1. Dominykas Grundulas


2. Marius Žurumskas


3.  Tomas Stirba


STOCK klasė:


1. Deividas Berčius


2. Marius Tručilauskas


3. Tomas Jocius


STREET klasė:


1. Modestas Vaičiulis


2. Domantas Bimba


3. Darius Vadapolas


SUPER STREET klasė:


1. Airida Beniušienė


2. Darius Norkus


3. Kęstutis Gylys


ULTIM8 SPEED klasė:


1. Irmantas Burinskas


2. Laimis Sadauskas


3. Kastytis Volbekas


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų