• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Jau artėjantį sekmadienį, rugsėjo 3-ią dieną Ukmergės rajone esančioje autokroso trasoje įvyks priešpaskutinis, penktasis Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas, kuriame kėbulus surems daugiau nei 60 A ir B lygų dalyvių. Kova čia bus išties bekompromisė, kadangi varžybos Ukmergėje – priešpaskutinė galimybė šių metų sezone atsiriekti taškų.


Jau artėjantį sekmadienį, rugsėjo 3-ią dieną Ukmergės rajone esančioje autokroso trasoje įvyks priešpaskutinis, penktasis Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas, kuriame kėbulus surems daugiau nei 60 A ir B lygų dalyvių. Kova čia bus išties bekompromisė, kadangi varžybos Ukmergėje – priešpaskutinė galimybė šių metų sezone atsiriekti taškų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šias varžybas organizuojantis Varėnos automobilių sporto klubas paskutines savaites iki renginio leido gana ramiai – visi pasiruošimo darbai vyko pagal planą. Tačiau visas kortas sumaišė ir renginį ant labai plono plauko pakabino gamta. Savaitės pradžioje Lietuvą užklupusi liūtis ypatingai siautėjo Ukmergėje, tad kitą rytą į trasą atvykusiems organizatoriams tiesiog nusviro rankos.

REKLAMA

Vandens čia buvo tiek, kad trasoje būtų galima rengti ne automobilių kroso, o vienviečių baidarių čempionato etapą. Visgi organizatoriai nepalūžo ir mintis apie renginio atšaukimą nuvijo lauk bei kibo į darbus. Per dvi dienas trasoje buvo įrengti melioracijos grioviai, kuriais visas vanduo iš trasos buvo nuleistas į pakraščius. Tik tuomet organizatoriai tvirtai pareiškė, kad lenktynės sekmadienį tikrai įvyks.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos automobilių kroso čempionatas

Varžybos Ukmergės autokroso trasoje bus išties intriguojančios ir atkaklios. Čia aštuoniose klasėse, A ir B lygos čempionatuose varžysis daugiau nei 60 dalyvių. Po keturių jau įvykusių etapų klasėje „Mini Buggy“ su 115 taškų lyderiauja Patrikas Dungveckis. Su 97 balais antras žengia Kristupas Pilipavičius. Trečioje vietoje rikiuojasi Germantas Geležinis, kuris turi 81 tašką. Visus šiuos sportininkus bus galima išvysti sekmadienį Ukmergėje, o iš viso „Mini Buggy“ klasėje startuos net dešimt sportininkų – penki lietuviai ir penki latviai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Junior 1000“ klasėje po keturių etapų pirmauja Matas Rimkus su 24 taškais. Antras su 20 taškų žengia Darvidas Šarkūnas. Nikita Iljin turi 15 taškų ir yra trečias. Ukmergėje šioje klasėje išvysime penkis dalyvius.


„Super 1600“ klasėje metinės įskaitos lyderiu tituluojamas Matas Pocius su 109 taškais. Antrą vietą užima 93 taškus turintis Kaspars Silenieks. O štai dėl trečiosios vietos intrigos kur kas daugiau. Po 73 taškus turi du dalyviai – Irmantas Pupšys bei Robertas Steniulis. Nuo pastarųjų vos dviem taškais atsilieka Erikas Narbutas, tad Ukmergėje būtent dėl trečios metinės įskaitos pozicijos gali įvykti lūžis. Čia išvysime šešių dalyvių rikiuotę.

REKLAMA

Lietuvos automobilių kroso čempionatas

„Super 2000“ klasė šiuo metu užpildyta maksimaliai, kiek telpa į vieną pogrupį. Paraiškas čia pateikė dešimt dalyvių. Jei sąrašas pasipildytų bent vienu dalyviu, klasė būtų padalinta į du pogrupius. Po keturių etapų čia dėl nugalėtojo titulo atkakliai kovoja du dalyviai, po 81 tašką surinkę Laurynas Petraška ir Edvinas Miknius. Iškart už jų rikiuojasi 77 taškus turintis Antanas Mažonas. Ne ką mažiau intrigos ir už jo nugaros. Po 74 taškus turi net du dalyviai – Laurynas Paulauskas ir Povilas Vaškevičius. Per tašką nuo jų – Arnas Kanapeckas. Nuo pastarojo taip pat per vieną balą – Mindaugas Kanapackis. Jau dabar aišku, kad lenktynių Ukmergėje baigtis šiems atletams bus kertinis akmuo kelyje link čempionų ir prizininkų vardų.

REKLAMA

Intrigos dar yra ir „SuperCars“ klasėje. Čia lyderiauja Deividas Vareika, turintis 100 taškų. Nuo jo 10 taškų atsilieka Audrius Stanis. Paulius Šniukas su 83 taškais žengia antras. Jei Deivido Vareikos nesustabdys gedimai, kaip nutiko Plungėje, Ukmergėje tikrai galima išvysti atkaklią jo ir Audriaus Stanio tarpusavio dvikovą. Iš viso Ukmergėje prie starto stos aštuoni „SuperCars“ įskaitos dalyviai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

B lygos čempionato klasėje su 41 tašku lyderiauja Ignas Petreikis. Jam už nugaros – itin karšta. Tiek Vismantas Gricius, tiek Vidmantas Šakinis turi po 36 taškus. Šioje klasėje Ukmergėje planuoja pasirodyti penki dalyviai.


Klasėje 2000 po keturių etapų sezono lyderis yra Modestas Banelis, kurio kraityje – 91 taškas. Vos trimis taškais nuo jo atsilieka Modestas Šatkauskas, o nuo pastarojo vos vienu – Andrius Jonušas. Nėra jokios abejonės, kad būtent Ukmergėje ši trijulė kovos tarsi paskutinį kartą, kadangi kiekvienas iš šių varžybų norės grįžti su etapo nugalėtojo taure ir svarbiais sezono taškais. Tačiau lengva nebus, nes šią įskaitą sudarys du pogrupiai ir 11 dalyvių.

REKLAMA

RWD3000 klasėje šiuo metu pirmauja 64 taškus turintis Dainius Dambrauskas. Su 58 taškais antras rikiuojasi Martynas Vaškys, o Stasys Brundza su 48 taškais užima trečiąją poziciją. Šioje klasėje paraiškas pateikė penki dalyviai.


Sekmadienį, rugsėjo 3-ią dieną Ukmergės autokroso trasoje įvyksiantis penktasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionatas prasidės 12 val. Bilieto kaina žiūrovams – dešimt eurų.


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų