Artėjantį savaitgalį Vilniaus ir Kauno klubai šoks lengvai ir nuotaikingai house muzikai skirtose „Glam Gallery“ naktyse. Po ilgų atostogų sugrįžtančią renginių seriją aplankys auksiniu D. Britanijos house muzikos duetu vadinami „The Shapeshifters“.

Sausio 18 d., penktadienį, naujausiais savo kūrybos perlais atlikėjai spindės Vilniaus klube „Pacha“, šeštadienį – Kauno „Exit“, sakoma pranešime spaudai.

Miksuoja savo įspūdžių kokteilius

Beveik prieš metus Vilniuje ir Kaune viešėję „The Shapeshifters“ šįkart klubuose skelbs naują pradžią. Jų rankose – gyvenimo džiaugsmą spinduliuojantis ir kritikų liaupsinamas naujausias singlas „New Day“. Jis pranašauja jau netrukus parduotuvių lentynose pasirodysiantį antrąjį dueto albumą „Do Not Disturb“, kuriam iš anksto prognozuojama sėkmė.

„Įkvėpimo semiamės iš savo kasdienio gyvenimo ir patirčių – iš mus supančių žmonių ir įvykių. Studijoje supilame savo skirtingus įspūdžius į vieną taurę ir gaminame bendrą muzikinį kokteilį. Taip gimsta visi mūsų kūriniai, ne išimtis čia ir naujausias singlas „New Day“, - sako dažni Europos ir JAV muzikos topų viršūnių svečiai.

Rankas į viršų keliantį kūrinį „New Day“ įdainavo Jenna G, prisišliejusi prie dueto 2006-ųjų pabaigoje. Dėl savo sodraus balso ši atlikėja dažnai lyginama su disko eros diva Donna Summer.

Lietuvoje prisimins karjeros pradžią

REKLAMA

Duetas mėgaujasi savo kelionėmis į Pietų Amerikos ir Rytų Europos šalis. „Čia klubinė kultūra yra dar jauna, žvali ir kupina energijos. Apima toks jausmas lyg atsukus laikrodžio rodykles penkiolika metų atgal. Nejučia prisimeni tas dienas D. Britanijos klubuose, kai mes tik pradėjome savo karjerą šokių muzikos scenoje“, - sako „The Shapeshifters“.

Atlikėjai „Pacha“ ir „Exit“ lankytojus vaišins ne tik savo naujausiais kūriniais ir būsimo albumo nuotaikomis. Klubų scenose „The Shapeshifters“ svaigins visais hitais, su kuriais jau penktus metus „daužo“ topus ir žengia raudonais apdovanojimų ceremonijų kilimais. Tarp dueto trofėjų – D. Britanijos muzikinių apdovanojimų „Brit Awards“, „House Music Awards“ ir Ibizos „DJ Awards“ prizai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų