„Glam Gallery“, šįkart – su Londono diskžokėjų ir prodiuserių duetu „The Shapeshifters“. Sausio 26 d., penktadienį, pirmieji lengvais šokių muzikos kokteiliais galės pasivaišinti sostinės laisvalaikio centre GCW įsikūrusio „Champagne Bar“ lankytojai. Sausio 27 d. nuotaikingos funky house muzikos skambesys atkeliaus į Kauno klubą „Exit“. „Auksiniu“ Didžiosios Britanijos šokių muzikos duetu vadinami „The Shapeshifters“ į Lietuvą atvyksta pirmą kartą.
„Po įspūdingo „Glam Gallery“ starto su Prancūzijos šokių muzikos ambasadoriumi Dimitri From Paris Vilniuje ir „Hoxton Whores“ Kaune nuotaikingos šokių muzikos mylėtojams parengėme dar vieną staigmeną. Į mūsų renginių rezidencijas perkelsime šviežiausią Ibizos terasų ir Majamio paplūdimių vakarėlių skambesį“, – sakė „Glam Gallery“ renginių prodiuseris Ignas Vanagas.
Prancūzas įvertino „Champagne Bar“ erdvę
„Glam Gallery“ renginių rezidencija Vilniuje pasirinktas „Champagne Bar“ pranoko visus organizatorių lūkesčius. „Dimitri From Paris vizito metu įsitikinome, kad tai tinkamiausia vieta, kurioje aukščiausios klasės house muzika gali suskambėti itin intymiai“, – sakė I. Vanagas.
Pasak jo, priekaištų rafinuotai „Champagne Bar“ aplinkai neturėjo ir „Glam Gallery“ renginių startą paskelbęs Dimitri From Paris, garsėjantis ypatingu išrankumu ir aukštais reikalavimais savo pasirodymų erdvėms. Tik išskirtinius klubus besirenkantis svečias negailėjo komplimentų GCW „Champagne Bar“ interjerui ir lygino jį su išskirtinėmis lounge oazėmis Paryžiuje ir Niujorke.
„Klube dar neišblėsus subtiliai Dimitri From Paris sukurtai „Glam Gallery“ atmosferai, iš dueto „The Shapeshifters“ laukiame ne mažiau malonių akimirkų ir įspūdžių. Šiame vakarėlyje tikimės išvysti tuos, kurie nori pailsėti nuo Lietuvos klubuose įprastos muzikos“, – sakė GCW projekto koordinatorė Jūratė Bitinaitė.
Jos teigimu, dauguma bilietų į Dimitri From Paris pasirodymą ištirpo likus savaitei iki pirmojo „Glam Gallery“ renginio. Bilietai į „The Shapeshifters“ pradėti platinti sausio 19 dieną GCW kasoje.
Švęs Laurio Lee gimtadienį
Po pasirodymo išskirtinėje Vilniaus erdvėje D.Britanijos diskžokėjų duetas vyks į Kauno klubą „Exit“. „Plečiame klubo muzikinį formatą ir šokių muzikos mėgėjams atveriame duris į lengvesnės house muzikos pasaulį“, - sakė klubo „Exit“ atstovai.
Duetą „The Shapeshifters“ Kauno klubas pasitiks pasipuošęs naujomis dekoracijomis. Lengvesnė nei įprasta šokių muzika skambės „minkštesniame“ klube, kuris bus dekoruotas užuolaidomis, pagalvėlėmis, žvakidėmis ir kitais „Glam Gallery“ elementais.
„Exit“ lankytojus savo gimtadienišku pasirodymu taip pat pradžiugins stipriausios Kauno house komandos „RyRalio“ narys Lauris Lee. „Galiu išduoti, jog tikrai sugrosiu keletą iki šiol negirdėtų „RyRalio“ kūrinių remiksų, ką tik gautų iš Vakarų Europos prodiuserių rankų“, - sakė Lauris Lee.
27-ąjį gimtadienį švęsiantis diskžokėjas garsėja tuo, kad tik pernai paragavo alkoholio ir atrado Mojito kokteilius. Todėl Lauris Lee žada rasti laiko ne tik plokštelėms, bet ir draugams, kuriuos kvies pakelti „mėtinių“ kokteilių taures.  
Mėgaujasi šlove Europoje ir JAV
„Glam Gallery“ svečiai „The Shapeshifters“ į Lietuvą importuos visus savo sukurtus hitus, kuriais jau ketvirtus metus džiugina šokių muzikos pasaulį. Dueto kūriniai dažnai „svečiuojasi“ tiek Europos, tiek JAV muzikos topų viršūnėse. Tarp „The Shapeshifters“ „trofėjų“ - Didžiosios Britanijos muzikinių apdovanojimų „Brit Awards“, „House Music Awards“ ir Ibizoje rengiamų „DJ Awards“ prizai.
Skrydį į šokių muzikos žvaigždžių orbitą dueto nariai Simon Marlin and Max Reich pradėjo 2003 metais dienos šviesą išvydusiu kūriniu „Lola‘s Theme“. Pasakojama, kad tarptautinę šlovę pelnęs kūrinys gimė muzikantams vakarojant kartu su Simono žmona Lola ir klausant jos senų plokštelių kolekcijos.
„Lola‘s Theme“ netruko užimti 1 vietą D.Britanijoje bei patekti į kitų Europos šalių topus. Amerikoje šiam kūriniui teko aukščiausia pozicija popmuzikos biblija vadinamo žurnalo „Billboard“ renkamuose kūrinių dešimtukuose. Pirmąją „Billboard“ poziciją iš viso jau yra pasiekę net keturi „The Shapeshifters“ kūriniai ar remiksai.
Praėjusiais metais išleistas dueto debiutinis albumas „Sound Advice“ sulaukė muzikos ekspertų liaupsių visoje planetoje. „The Shapeshifters“ pradėti vadinti auksiniu D.Britanijos šokių muzikos duetu. Liaupsės netrukdo muzikantams ruoštis naujo albumo išleidimui šiais metais ir be sustojimo rengti pasirodymus pasaulio klubuose. Jau netrukus su beveik visų karščiausių šokių sostine vadinamos Ibizos klubų rezidentais artimiau susipažins ir Lietuvos šokių muzikos mėgėjai.
Bilietai į „The Shapeshifters“ pasirodymą Vilniaus „Champagne Bar“ su „Laisvalaikio“ klubo kortele kainuoja 80 litų, kitiems – 100 litų. Įėjimas į Kauno „Exit“ įvyksiantį „Glam Gallery“ renginį su „Atari“ SMS ar klubo mėnesio skrajute kainuos 30 litų, kitiems – 50 litų.
„The Shapeshifters“ internete:
www.myspace.com/theshapeshifters
http://www.youtube.com/watch?v=CDcOURigcEs


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų