electro, techo ir minimal ritmais, kuriuos transliuos garsūs Prancūzijos, Suomijos, Rusijos ir Lietuvos didžėjai.
Paslaptingos vamzdžiais išraizgytos erdvės, įspūdingos šviesų ir vaizdo instaliacijos, pribloškiantis garsas – tikėkimės, mūsų organizmai atlaikys tokią energijos dozę.
Pagrindinis renginio elektrikas – prodiuseris ir didžėjus iš Paryžiaus Siskid - pasaulinio garso žvaigždė, kultinės grupės Black Strobe narys, tituluojamas vienu karščiausių Prancūzijos didžėjų.
Britų kilmės Siskid nuo šešerių metų skambina pianinu, pats išmoko groti gitara, bosu. Didžiausią muzikinę įtaką jam padarė Nine Inch Nails, My Bloody Valentine ir Aphex Twin. Būdamas paauglys grojo keliose roko grupėse ir galiausiai stojo prie patefonų.
Be didžėjavimo, Siskid turi savo roko projektą „Animal Machine“.
Vaikinas jau grojo šalia tokių žvaigždžių kaip Arnaud Rebotini, Ivan Smagghe, Pedro Winter, Mocky, Krikor, Ark, Gold Chains, Fat Truckers, TTC, Tes, dDamage, Feadz, Muriel Moreno, Neotropic, Benjamin Diamond, Pacman, Jeff K, A Guy Called Gerald…
Per gyvus kultinės šokių muzikos grupės Black Strobe pasirodymus Siskid „varo“ gitara, bosu ir klavišiniais.
Lietuvos publikai muzikantas žada dozę hipnotizuojančios, tamsios, beprotiškos muzikos, kuri jį patį varo iš proto.
Yes Please didžėjų kolektyvas prieš porą metų susibūrė Helsinkyje (Suomija) ir pagrindiniu savo tikslu laiko electro, electro-rock bei minimal stilių populiarinimą savo šalyje.
Populiariausiose Helsinkio klubuose „Rose Garden“ bei „Kuudes Linja“ rengiami „Yes Please“ vakarėliai turi stulbinamą pasisekimą, juose grojo tokios žvaigždės kaip Tiga, Chicks on Speed, Namosh ir daugelis kitų.
Joe Le Bon yra viena svarbiausių asmenybių Suomijos techno scenoje. Suomis jau 16 metų miksuoja ir organizuoja vakarėlius garsiausiuose Helsinkio klubuose. Mėgstami jo stiliai – minimal techno, deep house ir electro.
Per gana trumpą laiką Joe Le Bon dėka Helsinkį aplankė daugybė žvaigždžių: Tiga, Hybrid, Anton Kubikov (SCSI9), The Field, Markus Guentner, Humate, Oliver Klein, Steve Barnes (a.k.a. Cosmic Sandwich), Play Paul, Namosh, Coolof (The Knife), BVoice, Hell, Troy Pierce...
Prieš kelerius metus Joe Le Bon pradėjo dirbti studijoje, pirmasis jo singlas netrukus turėtų pasirodyti „Karmarouge“ leible.
My Space Rocket – 3 žinomų Rusijos dj‘ų ir atlikėjų grupė: Cross (Les Specialistes), Andriesh ir Nina Kraviz (abu praėjusių metų „Red Bull muzikos akademijos“ dalyviai).
Grupė išgarsėjo Rusijoje su pop-disco kūriniu „Stay Apart“, tačiau vėliau savo muzikos skambesį pakeitė subtilesniu tech-house, lydimu hipnotizuojančio Ninos Kraviz vokalo. Grupę palaiko tokios žvaigžės kaip Casco, Marco Passarani, Bangkok Impakt ir Phonique, kurių remixuotos My Space Rocket kūrinių versijos numatomos netolimoje ateityje.
Tą patį vakarą elektrifikaciją vykdys ir puikiai pažįstami lietuvių didžėjai : Pupa ir Ruben (Backdoors), Mantas T. Ir Gvidas B. (Partyzanai), Daimon (Techstylism), gyvai gros Golden Parazyth ir Moon Disco (Techstylism, Komando 6).
Už vizualizacijas atsakingi vidžėjai Vodka Jugend, Eimis (Dublicate), Syrtha (Fused) ir Paul Paper.
Renginio organizatoriai pataria į renginį neiti pasipuošus aukštakulniais ar smailianosiais batais – laiptai statūs ir siauri, muzika – neatremiama: norėsis šokinėti ir karstytis vamzdžiais.
Pats laikas pradėti ieškotis patogios avalynės ir grūdinti organizmą artėjančiai elektros iškrovai.
Į elektrinę naktį kviečiama eiti būriais, nes „Tiketa“ vykdo akciją „Nemokamas gramas“ ir iki vasario 5d. perkantiems 5 bilietus šeštą dovanoja nemokamai.

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų