Kovo 2 d., penktadienį, po metų pertraukos Kauno klubo „Exit“ scenoje pasirodys Satoshi Tomiie, vadinamas garsiausiu japonų kilmės diskžokėjumi pasaulyje. Niujorke, JAV, gyvenantis svečias pristatys kovo 12 d. kompanijos „Renaissance“ išleidžiamą prestižinės serijos „The Master Series“ šokių muzikos rinkinį. Žvaigždės pasirodymas klube „Exit“ bus vienintelis Baltijos šalyse. Kartu su svečiu gros Vidis ir Donatello.

„Laukiame išskirtinės, naujausia šokių muzika grįstos klubinės nakties, kurią prisiminsime dar vienus metus. Pernai svečio pasirodymas buvo vienas iš įsimintiniausių klubo istorijoje“, - sakė klubo „Exit“ atstovai. Elektroniniu paštu apklausti „Exit“ lankytojai Satoshi Tomiie išrinko geriausiu 2006-ųjų klubo diskžokėjumi.

Pats Satoshi Tomiie sako, kad grodamas klube jis keičiasi energija su šėlstančia minia. „Bendravimas su publika - didžiausiais mano kūrybinis įkvėpimas ir veiklos variklis. Be to, tiesioginę publikos reakciją į savo kūrybą gali sužinoti tik klube, aiškaus įvertinimo niekuomet nesulauksi tūnodamas studijoje“, - teigia atlikėjas. Jau kitą dieną po pasirodymo „Exit“ Satoshi Tomiie gros Paryžiaus klube „Red Light“, o likusią kovo dalį skirs turui po JAV klubus.

Naujuoju darbu „The Master Series“ prodiuseris siekė sukurti savo klubinių pasirodymų paveikslą. Šokių muzikos kompiliaciją sudaro dvi kompaktinės plokštelės. Pirmoji skirta giliam ir šiltam skambesiui, antroji – klubinės kulminacijos energijai. Rinkinyje gausu deep house, progressive, techno ir electro house muzikos garsų. Iki šiol „Renaissance Masters“ serijos rinkinius buvo patikėta įrašyti tokiems atlikėjams kaip argentinietis Hernan Cattaneo ar britas Dave Seaman, taip pat jau viešėjusiems klube „Exit“.

REKLAMA

Satoshi Tomiie su garsiąja leidybine kompanija „Renaissance“ bendradarbiauja jau antrus metus iš eilės. Pernai atlikėjui teko garbė tapti pirmuoju naujos „Renaissance“ rinkinių serijos „3D“ autoriumi. Šią kompiliaciją Satoshi Tomiie klubo „Exit“ lankytojams pristatė praėjusio vizito metu.

Tokijuje gimęs diskžokėjus ir prodiuseris karjerą pradėjo 1989 metais įrašęs kūrinį „Tears“ kartu su house muzikos tėvu vadinamu niujorkiečiu Frankie Knuckles bei Robert Owens. Tais pačiais metais persikėlęs gyventi į Niujorką Satoshi Tomiie susipažino su šio miesto house muzikos pionieriumi David Morales ir su juo vėliau įrašė bendrą kompoziciją „I‘ll Be Your Friend“. Atlikėjas buvo priimtas į dviejų legendų Frankie Knuckles ir David Morales „šeimą“, kurios muzikos prodiusavimo veikla pristatoma garsiu „Def Mix“ pavadinimu.

Pirmąjį Satoshi Tomiie albumą „Full Lick“ 1999-aisiais išleido kompanija „Sony“. Albumo kūrinys „Up in Flames“ tuo metu pasiekė pirmąją poziciją D.Britanijos šokių muzikos tope, o kompoziciją „Love in Traffic“ John Digweed panaudojo garsiojoje kompiliacijoje „Global Underground“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų