REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio 15 d. „Siemens“ arenoje Europinė premjera – „Barbė simfonijoje! Kinas, muzika ir stebuklai“. Koncerte gros Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, o jam diriguos specialiai iš JAV atvykstantis dirigentas Arnie Roth.

REKLAMA
REKLAMA

„Barbė simfonijoje! Kinas, muzika ir stebuklai“ – tai muzikinis renginys apjungiantis šešių populiariausių animacinių filmų „Barbė princesė“ rinkinį, rodomą didžiuliame ekrane, bei gyvai skambant simfoniniam orkestrui, kuris įgarsina animacinį filmą ir groja ištraukas iš pačių ryškiausių visų laikų kada nors sukurtų klasikinių kūrinių – P.Čaikovskio „Spragtuko“, „Gulbių ežero“, E.Grygo „Pero Giunto“, F. Mendelsono „Vasarvidžio nakties sapno“ ir kt.

REKLAMA

Dirigentas Arnie Roth., Grammy apdovanojimo laimėtojas, dirbo su pasaulinio garso orkestrais -London Symphony Orchestra, the Hollywood Bowl Philharmonic, the Los Angeles Philharmonic, BBC Symphony, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, bei akompanavo pasaulinio garso atlikėjams - Andrea Bocelli, Diana Ross, Trims tenorams (Luciano Pavaroti, Placido Domingo, Chose Careras), Art Garfunkel ir kt. 

REKLAMA
REKLAMA

Barbė filme ir dainuoja, ir šoka, ir bendrauja su publika, o choreografiją jos šokiui sukūrė vienos garsiausių pasaulio šokio kompanijų - New York City Ballet choreografas Piteris Martinas. Projekte patraukliai susilieja įvairiausi menai – kinas, muzika, šokis, kurie jauniausią kartą supažindina su gražiausiais pasaulyje sukurtais muzikos ir šokio šedevrais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Barbė simfonijoje! Kinas, muzika ir stebuklai“- tai puiki galimybė supažindinti žmones su kūrybišku menų pasauliu“, sako Arnie Roth. „Barbės fanai gali pasidžiaugti spalvingais ir fantastiškais nuotykiais filme bei atrasti nuostabius gyvo orkestro simfonijos garsus“.

Šis koncertas - didelė pramoga visai šeimai - klausytis amžinosios klasikos „Spragtuko“, „Gulbių Ežero“ ir stebėti mėgstamą personažą dideliame ekrane.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų