Pastebėta, jog princas Harry atkartojo savo mamos kelionę į Afriką, į kurią ji vyko prieš žūstant. Princas atvyko į Afriką kaip labdaros organizacijos „Halo Trust“ atstovas. Organizacija užsiima minų nukenksminimu.
Išvyko be žmonos
Meghan Markle, princo žmona, šios kelionės metu pasiliko namuose, su vaikais – princu Archie ir princese Lilibet, Kalifornijoje.
Intriguoja, tačiau ši veikla itin skiriasi nuo to, kuo princas užsiima dabar, kai abu su žmona paniro į pramogų verslo pasaulį, tačiau karališkoji ekspertė mano, jog toks darbas, kuriuo princas užsiima Afrikoje jam yra labiausiai tinkamas.
Ekspertė laikraščiui pasakojo: „Manau, kad tokį darbą Harry ir turėtų dirbti, nes tai labai vertingas tikslas“.
Mirror.co.uk rašo, jog ekspertė taip pat priduria: „Manau, jis suvokia, kad Los Andželo įžymybių pasaulis jam nėra labai patogus. Atrodo, kad jis noriai leidžia Meghan būti dėmesio centre. Jis dažnai kalba apie tarnystės gyvenimą, o tokios kelionės, kaip ši, tikrai pasitarnauja labai geram tikslui“.
Kelionės metu Harry atkreipė dėmesį į šaudmenų keliamą grėsmę Angoloje. Šioje šalyje, 1997 m. lankėsi Velso princesė Diana, Harry mama, ir ragino pasaulį uždrausti šiuos ginklus. Likus keliems mėnesiams iki jos žūties automobilio avarijoje, Diana, dėvinti apsauginį skydelį ir neperšaunamą liemenę, ėjo per minų lauką.
Princesė Diana ėjo keliu, kur buvo išimtos visos minos. Jos atvaizdas su neperšaunama liemene ir skydeliu kampanijai suteikė visuotinį pripažinimą.
Ekspertė Jannie pridūrė: „Prieš daugelį metų kartu su Diana buvau Angoloje, ir tai, kokią įtaką ji padarė eidama per minų lauką, buvo milžiniška. Ji man sakė, kad paprasčiausiai stengėsi būti humanistė, o to gali siekti ir Haris“.
„Prisimenu, kaip ji susidraugavo su trylikamete mergaite Sandra, kai jai teko išgyventi skausmą dėl dar vieno galūnės protezo. Jai koją sužalojo mina <…> Angoloje vis dar yra problema su minomis, todėl manau, jog tai puikus darbas, jog Harry yra ten ir tęsia mamos darbą“, – tęsia moteris.
Tuo tarpu Harry, kuris taip pat antrino Dianai 2019 m. apsilankęs Angolos minų lauke, sakė: „Vaikai niekada neturėtų bijoti žaisti lauke ar eiti į mokyklą. Čia, Angoloje, praėjus daugiau nei trims dešimtmečiams, karo liekanos kasdien vis dar kelia grėsmę gyvybei“.
Apskaičiuota, kad nuo 2008 m. Angoloje dėl minų žuvo arba buvo sužeista mažiausiai 60 000 žmonių, teigia „Halo Trust“.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!