Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
5
Inga Stumbrienė(nuotr. Mindaugas Butkus)

Inga Stumbrienė ne vienai moteriai yra grožio ir elegancijos pavyzdys. Visuomet pasitempusi ir nepriekaištingos išvaizdos moteris, todėl neretai ji tampa ir makiažo modeliu.

REKLAMA

Šį kartą moteris buvo padažyta rudens tematika.

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė pasakojo, jog dažnai sulaukia pasiūlymu tapti makiažo modeliu: „Pakankamai dažnai. Man iš tiesų tai labai patinka ir visada būna labai įdomu laukti rezultato. Modelio darbas mane tuo ir labai žavi, kad galiu padėti talentingiems meistrams įgyvendinti savo menines vizijas, o rezultatas dažnai pranoksta visus lūkesčius. Šį kartą mane ir vėl pakvietė profesionali makiažo meistre Tatjana Peckeliun, ji yra tikra „creative“ makiažu profesionalė. Po itin šiurpaus Halloweeno makiažo ji mane pakvietė įgyvendinti kitą jos viziją – rudens spalvas.“

REKLAMA

Pašnekovė džiaugėsi, kad vizažo meistrė Tatjana Peckeliun mėgsta savo jėgas išbandyti įvairiuose konkursuose, todėl tikisi, kad ir šis darbas pasieks komisijos akis. „Ši meistre dažnai dalyvauja konkursuose bei atstovauja Lietuvai įvairiuose renginiuose, tad gali būti, kad ir šis jos darbas bus pristatomas konkurse“, – šyptelėjo I. Stumrbienė.

Šis makiažas reikalauja ne tik daug pastangų, tačiau nemažai ir laiko. „Užtruko 3 valandas. Menas reikalauja aukų“, – linksmai nusiteikusi sakė pašnekovė.

Pašnekovė neslėpė, kad galutinis darbo rezultatas pranoko visus lūkesčius. „Visada su meistrais aptariame, kas bus daroma, koks makiažas, šukuosena ir koks visas įvaizdis bus kuriamas. Šis įvaizdis man taip pat buvo įdomus ir labai patiko.“

Anot moters, jos šeimai jau nėra naujiena ją pamatyti su ryškiais makiažais, todėl nė kiek nenustebino ir šį kartą. „Mano šeima jau įpratus, kad vakare gali manęs sulaukti su neįprastu makiažu, galbūt, kai lieka tik makiažas, be bendro konteksto atrodo neįprastai, bet pamate padarytas nuotraukas negailėjo komplimentų“, – džiaugėsi moteris.

h h 2020-11-23 19:03:52
geda ziuret i issinuoginusia dama. ...
Atsakyti
-8
M Mama 2020-11-23 20:41:46
Šeima jau įpratusi... Neturėti nei mamos, nei žmonos, tik lelę
Atsakyti
-4
J Jomajo 2020-11-23 19:22:32
Žertva
Atsakyti
-11
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI