Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
15
Luca Trapanese su dukra (nuotr. Instagram)

Prieš 3 metus vienišas gėjus Luca Trapanese įsivaikino mergaitę, kurios atsisakė ne tik, kad biologinė motina, tačiau ir 20 kitų šeimų, kurios kreipėsi į vaikų globos namus.

REKLAMA

Mergaitei yra nustatytas Dauno sindromas, todėl daugelis šeimų jos nenorėjo.

Neapolyje gyvenantis vyras daugelį metų norėjo turėti vaiką. Tačiau, kai jis išsiskyrė su savo ilgamečiu draugu, rodėsi, kad šios svajonės dužo į šipulius. Tačiau 2017-ais jo gyvenime atsirado mergytė vardu Alba.

Vyras paskambino į įvaikinimo agentūrą ir nuvyko susipažinti su mergaite, kurios atsisakė 20 šeimų.

„Kai pirmą kartą laikiau ją ant rankų, mane apėmė džiaugsmas. Aš iškart pajutau, kad ji yra mano dukra“, – prisiminė jis.

Vyras tikino, kad įsivaikinti vaiką buvo nepaprastai sunku. Italijos politika yra viena griežčiausių Europoje. Surogacija yra neteisėta ir gėjai tėvai negali būti įrašyti į vaikų gimimo liudijimus. Net vieniši tėvai svarstomi dėl įvaikinimo kiekvienu atveju atskirai.

REKLAMA

„Man buvo pasakyta, kad man bus duotas tik vaikas, turintis ligą, sunkią negalią ar turintis elgesio problemų. Man tai viskas tiko“, – paaiškino jis.

Jis dabar yra labai laimingas tėtis. Neretai socialiniame tinkle dalijasi ir kadrais drauge su dukra. Rodos, kad jie yra be galo laimingi. Socialiniame tinkle jis yra itin populiarus. Instagrame turi 294 tūkst. sekėjų. Daugelis jų palaiko vyrą ir džiaugiasi, kad mergytė auga ten, kur ja rūpinasi ir myli.

Q Q 2020-10-03 20:09:59
Va kur zmogus vertas zmogaus vardo,ir tikrai zinantis kas yra meile.Laimes ,sveikatos ir sekmes .
Atsakyti
0
V Violeta 2020-10-03 19:50:12
Grazu iki asaru.BUKIT LAIMINGI
Atsakyti
-3
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI