Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
21
Daša Sudnišnikova (13) ir jos vaikinas Ivanas (10) netrukus taps tėvais (nuotr. Instagram)

Rugpjūčio 16-ąją Darija Sudnišnikova tapo mama. Merginai vos 14 metų, o ji jau ant rankų sūpuoja savo pirmagimę, kurią pavadino Emilijos vardu.

REKLAMA

Jauna mama pasakojo, kad jos nėštumas bei gimdymas nebuvo lengvas.

Nepaisant to, kad jos mažylė pasaulį išvydo rugpjūčio 16-ąją, tačiau iš ligoninės buvo išleista tik po 10 dienų. Mažylė turėjo rimtų sveikatos problemų, todėl teko ligoninėje praleisti kiek daugiau dienų.

Visi patirti sunkumai, rodos, Darijos gyvenime jau praeityje. Dabar ji yra be galo laiminga mama, kuri be galo myli savo vaikelį. Neretai ji socialiniame tinkle dalijasi ir nuotraukomis ar vaizdo įrašais su pirmagime.

Tiesa, ne visi socialinio tinklo vartotojai palaiko ją. Komentarų skiltyje dažnai atsiranda ir kandžių replikų jaunai mamai.

„Nuotraukos iš vakarykščio susitikimo“, – instagrame rašė mergina.

Netrukus pasirodė ir daugybę komentarų. Vieni gyrė ją, o kiti negailėjo jai replikos.

„Tu atrodai kaip teta“, – rašė vienas iš internautų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Daria prisipažino, jog gimdymas buvo sunkus, tačiau blogiausia buvo tai, kad pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikis turėjo sveikatos problemų, todėl teko pasilikti klinikoje.

REKLAMA

Gydytojai mažylei Emilijai diagnozavo geltą, todėl ligoninėje teko pabūti kiek ilgiau. Tik tada, kuomet gydytojai įsitikino, kad vaikelis pasveiko, jas išleido namo.

Daria pasakojo, kad gimdymas jai tapo didele kančia bei patyrė daug streso. 

„Aš nualpau. Net nesupratau. Tarsi užmigau. Taigi gulėjau maždaug tris valandas, tada prabudau nuo alkoholio kvapo po nosimi. Buvau nuvežtas į savo palatą. Negalėjau pakęsti, galva vis dar sukosi. Man susiuvo siūles. Aš buvau ištroškusi, bet negalėjau. atsigerti. Buvau išsigandusi, negalėjau judėti dėl siūlių“, – prisiminimais dalijosi neseniai mama tapusi Daria.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad mergina neslėpė, kad sulaukė daugybės skirtingų reakcijų.

„Mama buvo šokiruota, bet palaikė mane. Tada mokykloje kalbėjome apie viską. Gydytojai į tai reagavo paprastai, bet kai kurie mokytojai reagavo kitaip. Kažkas reikalavo, kad man atliktų abortą, kažkas visą laiką elgėsi grubiai. O kažkas mane tiesiog suprato ir palaikė “, – sakė Daria.

Tiesa, sunkiausias momentas jai buvo gydytojų kabinete: „Vyriausiasis gydytojas atsisakė mane gydyti, reikalavo atlikti abortą“.

Jos nėštumas taip pat buvo sunkus. Vasario mėnesį mergina netgi pateko į ligoninę gresiant persileidimui. Tada ji pasakė, kad labai jaudinasi dėl būsimo kūdikio, tačiau medikams pavyko normalizuoti Sudnišnikovos būklę.

V Vc 2020-10-04 05:47:07
Kiek galima propaguot tokį ankstyvą, tiesiog vaikų seksą.
Atsakyti
-8
B Bobule 2020-10-04 09:19:49
Laikykis mergaite esi stipri ir pakelsi visus sunkumus.Šaunu kad tu nepalużai nes tau teko daug iškesti ir fizisškai ir morališkai ir tu atsilaikei. SEKMES tau ir tavo mažylei .Bukite laimingos
Atsakyti
-13
K Klaipėdietė 2020-10-03 18:26:46
Bet vertimas tai guglinis
Atsakyti
-1
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI