Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Jiems nerūpi, kaip į juos žiūri aplinkiniai. Ar gali būti kieno nors nuomonė svarbesnė už galimybę tapti tėčiu? Ir visai nesvarbu, kokio amžiaus esi. Į šios temos pašnekovų gyvenimą vėlyva tėvystė atnešė ne vien džiaugsmą, bet ir sugrąžino jaunystę.

REKLAMA

Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ atvirai kalbėjo Arvydas Anušauskas, Ramūnas Rudokas ir Danas Andriulionis.

56-erių istorikui, publicistui, Seimo nariui Arvydui Anušauskui šie metai ypatingi: vasario 2 dieną gimė judviejų su žmona Lina pirmagimis.

„2020-02-02 vidurdienį labai ryžtingai į Lietuvą atėjo naujas 3,2 kg pilietis! Visi jaučiamės puikiai ir laimingi pagaliau susitikę“, – feisbuko paskyroje džiaugsmingai pranešė politikas.

Šiemet Arvydas ir 27-eriais metais jaunesnė Lina švęs penktąsias vestuvių metines – pagaliau trise. Politikas prisipažino, kad jiedu su žmona net buvo pradėję kalbėtis apie įvaikinimą.

Politikas sako visai nekreipiantis dėmesio į interneto komentatorių nuomonę, jog greitai šalia sūnaus atrodys kaip senelis, kad paaugęs vaikas gali net gėdytis tokio tėčio.

REKLAMA

„Man nei skauda, nei graudu dėl to. Man vienodai. Tegul patys skaudinasi tų komentarų autoriai. Mes gyvename savo gyvenimą, kuris nepriklauso nuo kitų nuomonės, požiūrių, mitų ar išsigalvojimų. Mes gyvename savo gyvenimą, jie gyvena savo gyvenimą. Jie nori viešai tą nuomonę išsakyti, jie išsako, bet man ta nuomonė nieko nepakeis“, – pasakojo A. Anušauskas.

Vyras įsitikinęs, kad vaikai myli tėvus nepaisydami, kokio amžiaus šie yra – tai stipresnis ryšys nei bet kokie paso duomenys.

Visą pokalbį su Arvydu Anušausku žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

! !!!!! 2020-04-05 18:19:46
atsikirsti gydytojams reikia-jie vyrams po 50 tikrai nerekomenduoja gimines pratesimu.......
Atsakyti
0
Šiuo 2020-04-05 15:17:20
metu tai nieko nuostabaus. Dabar pas mus kiti laikai, kaip ir visi gyvūnai veda po kelias vadas. Vieni su pirmąja vaikų susilaukia, kiti jau su kelinta, kurio vaikai jau vyresni už žmoną. Ir dauguma po keleto metų vieno amžiaus ves į mokyklas. Tik kodėl nepliekiami tie, kurie palikę savuosius, o visas įtūžis metamas Anušauskui. Tai jo pirmas vaikas. Jis tikrai manau labai mylimas. Ko negalėčiau pasakyti apie kitus, kurie paliko žmonas su vienais vaikais ir mylės susilaukę su kitomis.
Atsakyti
-2
J Jogle 2020-04-06 07:06:07
Anusauskas TV prostitute, parsidaves konservas, tautos kirsintojas, todel zmones is jo ir juokiasi.
Atsakyti
-3
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI