Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Kasdien girdime statistiką apie susirgusius koronavirusu, pasveikusius, tačiau ir tuos, kuriems pasveikti jau niekada nebepavyks. Mirusių žmonių skaičius yra statistika lygiai iki to momento, kol tame skaičiuje neatsidūrė mums pažįstami ar dar daugiau – artimi žmonės. Tada tai tampa tragedija. Kauno miesto savivaldybei priskiriamoje teritorijoje šiemet patvirtintos 62 mirtys nuo koronaviruso.

REKLAMA

Praėjusį pirmadienį Kauno muzikinio teatro darbuotojus pasiekė skaudi žinia – anapilin iškeliavo ligoninėje nuo koronaviruso gydyta jų kolegė muzikantė. Moteris susirgo pirmosiomis lapkričio dienomis, buvo paguldyta į stacionarą, kovą su klastinga liga pralaimėjo praėjusį sekmadienį.

Dėl prieš kelias dienas mirusio dėdės, kuriam tebuvo 64-eri, liūdi kolegė. Jos krikšto tėčiui liga komplikavosi į plaučių uždegimą, kuris baigėsi uždusimu. O dėl ribojimų dalyvauti atsisveikinimo procedūrose, ji net negalės paskutinį kartą pagerbti artimo žmogaus, palaikyti sunkią netekties akimirką liūdinčios šeimos.

Kita mano pažįstama moteris jau antra savaitė nekiša nosies iš namų, kai sužinojo, jog ligos nepajėgė įveikti 6 metais už ją jaunesnis pusbrolis. 55-erių metų iš išvaizdos sveiką, stiprų, sportavusį vyrą liga pasiglemžė per savaitę.

Iš 1187 naujų Lietuvoje antradienį fiksuotų susirgimų koronavirusu atvejų ir vėl daugiausiai susirgusiųjų Kauno apskrityje – net 272. Ženkliai Kauną gyventojų skaičiumi lenkiančiame Vilniuje ir jo apskrityje susirgusių asmenų – 254.

Per praėjusią parą Kauno apskrityje mirė 6 asmenys, priklausę 60-69 m. ir vyresnių žmonių amžiaus grupėms. Pirmoji mirtis nuo COVID-19 Kauno miesto savivaldybės teritorijoje fiksuota spalio 12 dieną.

REKLAMA

Oficialios valstybės statistikos portale skelbiama, kad per spalį mirė 5 asmenys, per lapkritį 10 kartų daugiau – 50. Pirmosios bangos metu Kauno savivaldybėje nuo COVID-19 sukeltų komplikacijų mirė 3 asmenys, dar 4-ių gyvybės užgeso liepos mėnesį.

Kaip skelbia oficiali statistika, šiuo metu Kaune COVID-19 serga daugiau kaip 5,5 tūkst. žmonių bei yra daugiau kaip 1,1 tūkst. asmenų, kurie sirgo, bet pasveiko. Nuolat atnaujinamus statistikos duomenis galite rasti čia.

Pastaba: galima statistikos duomenų paklaida dėl atvejų, kuriems dar nėra priskirti visi požymiai (pvz., savivaldybė, kurioje užfiksuotas susirgimas), todėl kai kurių naujausių duomenų suma gali nesutapti. 

Straipsnio autorė – Brigita Sabaliauskaitė.

Šaltinis: www.kaunas.kasvyksta.lt

K Kaunas pirmauja 2020-12-03 09:19:07
Stebint Lietuvos mirčių statistiką, akivaizdžai išsiskiria Kauno regionas. Didžioji Kauno regione sergančių dauguma yra gydomi Kauno klinikinėje ligoninėje. Kaune miršta jaunesni pacientai nei kituose Lietuvos miestuose. Ką tai reiškia - tai reiškia, kad medikai nesistengia jų gydyti, arba gydo atmestinai. Tą patvirtina ir šią savaitę per TV3 rodyta laida "Srovės", kurioje moteris mirė dėl gydytojų kaltės (tris dienas gydytoja į palatą net neatėjo).
Atsakyti
-22
A Albina. 2020-12-03 09:16:21
Gydikit zmones tai ir nemirs .supratot.
Atsakyti
-21
R Rezultatas 2020-12-03 09:04:25
Praėjusį " juodojo išpardavimo" savaitgalį Kauno prekybos centrai juodavo nuo pirkėjų srautų, mažose parduotuvėse nebuvo prisilaikoma jokių reikalavimų dėl m2/ vienam pirkėjui, darbuotojai vos spėjo aptarnauti pirkėjus. Žmonių sąmoningumas žemiau plintuso. Artėja Kalėdos. todėl prekybininkai privalo arba reguliuoti pirkėų srautus arba reikia uždrausti prekybą kromeliuose, veikiančiuose PC.
Atsakyti
-18
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI