Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Vilniaus policijai vakarą ir naktį į sekmadienį įkliuvo mažiausiai septyni girti vairuotojai. Du daugiau nei pusantros promilės įpūtę vairuotojai patupdyti į areštinę.

REKLAMA

Per reidus Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sustabdė penkis vairuotojus. Visi jie buvo lengvai apgirtę ir baudžiamųjų bylų išvengė.

Reidai prasidėjo Olandų gatvėje, čia įkliuvo 0,43 prom. ir 0,6 prom. Įpūtę vairuotojai. Pirmasis vos viršijo leidžiamą alkoholio kiekį – būtų įpūtęs 0,42, tai dėl galimos paklaidos išvengtų ir baudos.

T. Narbuto gatvėje sučiupti trys girti vairuotojai. BMW vairuotojas įpūtė 0,57 prom. „Lexus“ vairuotojas 0,64 prom.

Daugiausiai įpūtė prabangaus „Mercedes“ vairuotojas  – 0,87 prom.

Visi šie vairuotojai gaus maždaug 1 tūkst. eurų baudas, jiems mažiausiai metams bus atimta teisė vairuoti.

Vilniaus policija praneša, kad Vilniuje įkliuvo ir du daugiau nei pusantros promilės įpūtę vairuotojai. Jiems iškeltos baudžiamosios bylos.

REKLAMA

Apie 20 val. Rygos gatvėje automobilio „ Mercedes Benz“ vairuotojui  nustatytas 1,51 prom. girtumas.  38-erių metų vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šiek tiek po 20 val. Lazdynėlių gatvėje po avarijos patikrintas automobilio „Mercedes Benz Vito 109“ vairuotojas. 28-erių vyriškui nustatytas 1,93 prom. girtumas. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI