Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Panašu, kad kelionės po visą pasaulį dar kurį laiką bus ribojamos. Bet svajoti niekas nedraudžia, rašoma metro.co.uk.

REKLAMA

Artimiausiais mėnesiais geriausia mintis yra susidarinėti kelionių norų sąrašus – tai padeda nuraminti norą keliauti, net jei kol kas dar ir negalime leistis į savo svajonių kelionę. Turėdama tai omenyje, britė astrologė Francesca Oddie patarė, kokios kelionės geriausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas

Francesca sako, kad Avinams geriausia leistis į nuotykingas keliones su daug veiksmo. Avinas yra pirmasis Zodiako ženklas, jis labai vertina nepriklausomybę ir save mato kaip didį keliautoją bei nuotykių ieškotoją, kuris stačia galva neria į naujas patirtis.

„Avinas nori būti ten, kur vyksta veiksmas, jis nori atrasti įdomiausią naują kelionės tikslą, geriausią barą mieste ir pirmas pastebėti į madą ateinančias tendencijas.“ – sako astrologė.

Jautis

Jautį valdo Venera, todėl Jautis yra labiausiai prabangą mėgstantis Zodiako ženklas.

„Kai Jautis važiuoja atostogauti, jo tikslas yra pailsėti, pasilepinti ir atsipalaiduoti. Atostogos Jaučiams neįsivaizduojamos be balto smėlio, minkštų patalų, gardaus maisto, masažų ir popietinio pogulio, kai tik norisi.“

REKLAMA

Geriausias užsiėmimas per atostogas Jaučiui yra masažas, o kelionę jiems leistis rekomenduojama kartu su Žuvimis, kurioms toks poilsis irgi labai patinka.

Dvyniai

Šnekūs ir bendrauti mėgstantys Dvyniai labiausiai mėgsta kelionės metu domėtis naujais dalykais – nauju maistu, naujomis kultūromis, naujomis pramogomis.

Francesca sako: „Dvyniams viskas yra įdomu, jie nori apžiūrinėti miestus, vaikščioti po muziejus, dalyvauti ekskursijose, sužinoti naujų dalykų, o tada praleisti popietę ragaudami įvairius patiekalus ir galvodami apie tai, ką naujo sužinojo tą dieną. Miestas su paplūdimiu yra puikus pasirinkimas Dvyniams, nes taip jie gaus ir aktyvų naktinį gyvenimą, ir ramaus atsipalaidavo visos naujos informacijos refleksijai.“

Todėl Dvyniams siūloma per kitas atostogas susiplanuoti kelionę, pavyzdžiui, į Barseloną, ir nepamiršti į lagaminą įsidėti reikalingiausių daiktų – knygų, rašiklio, popieriaus ir telefono su įdomiomis tinklalaidėmis.

REKLAMA

Vėžys

Labiausiai užkietėję namisėdos iš visų Zodiako ženklų yra kiekvienos kompanijos mamos ir tėčiai. Vėžiai ir atostogų metu labiausiai mėgsta komfortą ir saugumą. Francesca atostogoms jiems rekomenduoja, pavyzdžiui, išsinuomoti vilą Karibuose.

Ji pataria: „Jei tai neįmanoma, tuomet tiks ir jaukus mažas viešbutukas, kuriame vyrauja šeimyniška atmosfera ir kur svečiai iškart jaučiasi kaip namie.“

Rūpestingieji Vėžiai taip pat turėtų nepamiršti į lagaminą įsidėti drėgnų servetėlių, galvosūkių knygelių, piniginės diržo ir saldumynų skrydžiui. Taip jie galės visais pasirūpinti.

Liūtas

„Liūtai mėgsta viską, kas priskiriama aukščiausiai klasei.“ – sako Francesca. – „Jų svajonių kelionė – į patį karščiausią milijoninio miesto tašką. Jie nori linksmybių, vakarėlių ir prabangos. Jei į kelionę leidžiatės kartu su Liūtu, žinokite – liūdna nebus.“

REKLAMA

Astrologė sako, kad konkretų kelionės tikslą Liūtams parinkti sunku – svarbiausia, kad ten nuvykę jie galėtų pasidemonstruoti. Pavyzdžiui, tinka tokie žavingi miestai, kaip Paryžius ar Milanas.

Mergelė

Įtemptų nervų Mergelei dažnai reikia pailsėti nuo atostogų, nes ji yra linkusi nuolat dėl visko jaudintis.

Francesca sako: „Mergelei geriausiai tinka sveikatingumo atostogos, gal net jogos stovykla, nes ten nereikės dėl nieko nerimauti ir Mergelė galės dėl nieko nesijaudinti, kvėpuoti, nusiraminti ir atgauti pusiausvyrą.“

Tokia vieta Mergelėms turi būti labai švari – kitaip jos imsis tvarkyti aplinką. Mergelėms į keliones leistis geriausia su panašiai mąstančiu Vėžiu.

Svarstyklės

„Svarstyklės yra kultūrą mėgstantys žmonės, kurie prieš kelionę bus pasiskaitę apie šalį, į lagaminą susidėję viską, ko gali prireikti, ir pasiruošę ramiai mėgautis atostogomis, kurios bus gerai suplanuotos ir fantastiškai įamžintos nuotraukose.“ – sako Francesca.

REKLAMA

Ji priduria: „Svarstyklėms taip pat labai svarbus geras aptarnavimas – gėlės kambaryje ir panašios mielos smulkmenos. Svarstyklėms reikia meno ir kultūros kupinos vietos – pavyzdžiui, išvykos į miestą su įdomia istorija.“

Svarstyklės taip pat džiaugsis tokiais užsiėmimais, kaip tapybos pamokos ar gyvos muzikos koncertai, todėl joms puikiai tiktų kelionė, pavyzdžiui, į Romą. Jų atostogų gėrimas – šampanas, todėl dar vienas geras variantas būtų šio gėrimo tėvynė Prancūzija.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta ir veiksmą, ir nuotykius, ir ramų poilsį vienumoje.

Francesca sako: „Jiems patiktų leistis į paslaptingos pilies, olos ar apleisto pastato paieškas. Skorpionai taip pat labai mėgsta banglentes – galbūt todėl, kad Skorpionas yra „stabilus“ vandens ženklas, jam labai patinka pojūtis, kad suvaldė bangą ir ją kontroliuoja. Apskritai tokia veikla, kuri leidžia pajusti gamtos jėgą, puikiai tinka Skorpionams.“

REKLAMA

Turint omenyje paslaptingų olų ir banglenčių sporto centrų gausą, Skorpionų atostogoms labiausiai rekomenduojama Kroatija.

Šaulys

Francesca sako: „Šaulių gyvenimo tikslas yra pakeisti pasaulį, skleisti savo žinias ir entuziazmą gyvenimui. Šaulio atostogos turi būti tokios pat autentiškos, kaip ir jie patys – tai gali būti visiškas panirimas į vietinį gyvenimą, pavyzdžiui, apsistojant šeimoje, ir troškimas iš esmės suprasti, kaip gyveną šie žmonės ir kas jiems rūpi.“

Šauliams tinka stebuklingos vietos – Ankor Vato šventykla Kambodžoje, Egipto piramidės ar Maču Pičiu Peru. Į bendrakeleivius jiems geriausiai tinka Dvyniai, nes taip pat ir Dvyniams netrūksta entuziazmo tokioms kultūrinėms kelionėms.

Ožiaragis

Ožiaragiai pernelyg atsipalaiduoti nemėgsta net ir per atostogas – jiems reikia ir toliau išlikti produktyviems ir ambicingiems.

REKLAMA

Francesca rekomenduoja: „Ožiaragiams patiks aktyvios atostogos, kurių metu netrūks adrenalino. Jiems galima, pavyzdžiui, važiuoti slidinėti.“

Ožiaragius vilioja ir tai, kad slidinėjimas siejamas su prabanga, todėl jiems tiks, pavyzdžiui, Šamoni prie Monblano, ypač jei po slidinėjimo jie dar gaus ir karšto vyno.

Vandenis

„Kelionė automobiliu yra puikiausios atostogos Vandeniui.“ – sako Francesca. – „Kur jie keliauja? Kas žino! Bet pakeliui jie susidraugaus su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Vandenis nori istorijų, atsiminimų, naujų patirčių, pažinčių ir atradimų, todėl jam reikia važiuoti ten, kur nereikėtų daug planuoti ar įsipareigoti.“

Vandeniui svarbiausia, kad jų kelionės tikslas nebūtų pernelyg populiarus, nes tada jie nesijaus ypatingi. Jiems reikia keliauti ten, kur paprastai nevažiuoja niekas, arba tiesiog užsimerkus pirštu besti į žemėlapį.

REKLAMA

Žuvys

Žuvys yra svajoklės, todėl joms Francesca pataria: „Žuvys prisitaiko visur, ir joms patiks tiek snūduriuoti paplūdimyje, tiek vaikštinėti po pievas kaime, tiek mokytis tautinių šokių, medituoti Indijoje arba savanoriauti ir padėti tiems, kuriems šiuo metu sunkiausia.“

Visgi, lengvai iš vėžių išmušamoms Žuvims reikėtų struktūruotų atostogų. Į lagaminą joms reikėtų įsidėti povandeninę kaukę su vamzdeliu, nes jas labai traukia vandenyno gelmės.

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI